Je zřejmé, že se Veronika na Floridě slušně nudí. Jarda je neustále na ledě a na svou blonďatou kočičku nemá moc času. A tak Verunka nudu zabíjí na sociálních sítích, kde ve velkém na vše reaguje, nebo se natáčí v co nejstupidnějších situacích. Takový nákup ledové kávy na Floridě je asi hodně zapeklitá záležitost.

Její poslední příspěvek na instagramu se týká striptérek. Spousta lidí ji kvůli její minulosti, kdy se živila jako tanečnice u tyče v jednom německém baru, bere jako odbornici. A zřejmě jí pokládá spoustu dotazů a zajímá je její názor na toto povolání. A to Veroniku pomalu dovádí k šílenství.

„Každý má jiné hranice, moje nejspodnější hranice byla TANCOVÁNÍ (topples) u tyče, jestli se nepletu, striptérka si při show u tyče sundává i kalhotky. Bůh je mi svědkem, že bych se nikdy nesnížila k horším (pro mě) ohavnostem,“ píše v dlouhém statusu Kopřivová.

Tak doufejme, že si kalhotky od té doby, co skončila se svíjením tyče, už sundala a Bohem nemyslí Jardu... Pro hokejové fanoušky totiž právě on Bohem je. A přejme Veronice, aby se náhodou neobjevily fotky, které by mohly tvrzení s kalhotkami zničit...

Fotogalerie
31 fotografií