27. leden 2020
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie

Český slavík 2016: Střípky ze zákulisí... Co se nepovedlo a co naopak ano?

/
 • Střípky z Českého slavíka 2016
  27. listopadu 2016 ● 20:13

  Předávání cen Český slavík 2016 bylo plné překvapení - příjemných i nepříjemných, známých tváří, legrace a také překvapivých slov. Podívejte se na střípky z večera, který ovládl sobotní televizní obrazovku...

 • 1.

  Ewě Farne vykoukl kousek bradavky

  Ups, tak to se nemělo stát! Zpěvačka Ewa Farna získala v kategorii Zpěvačka roku bronzového Slavíka a za celý večer vystřídala hned několik outfitů. A jeden z nich ji rychle zradil. Z hlubokého výstřihu jí totiž vykoukl kousek bradavky.

  Ewě Farne vykoukla bradavka.

 • 2.

  Adam Mišík se nudil

  Kdyby nebyly chytré telefony, někteří by se zřejmě unudili k smrti. Adam Mišík, ač měl po boku krásnou přítelkyni Dianu, radši koukal do mobilu. Letos zkrátka neměl Slavíka na dosah, a jak sám přiznal, ani by si ho nezasloužil, protože v uplynulém roce neudělal žádný hudební počin.

  Adam Mišík se v hledišti nudil.

  Video
  délka: 01:50.28

  Mišík vyvedl svou Lady Dianu: Věříme si, ale stát se může cokoliv David Turek, Jan Jedlička

 • 3.

  Lucie Bílá věnovala svého Slavíka Gombitové

  Lucie Bílá se po výkonu své kolegyně ze Slovenska Mariky Gombitové rozhodla, že jí věnuje svého Slavíka. A také tak udělala. Když Marika dozpívala, vrhla se za ní na pódium a dala jí ho. Marika ho pak chtěla Lucii vrátit. Ona ho ale nepřijala.

  Lucie Bílá dala Marice Gombitové svého Slavíka.

 • 4.

  Na afterparty se objevil neznámý naháč

  Na afterparty v karlínském divadle se z ničeho nic objevil téměř nahý muž. Měl na sobě pouze trenky a na břiše nápis Karel je král. "Jménem kapely Minai, které jsem členem, jsme takto chtěli ukázat podporu Karlu Gottovi. Podle nás je prostě král," řekl dvaatřicetiletý muzikant.

  Na afterparty se objevil polonahý podporovatel Karla Gotta.

 • 5.

  Charlotte Gottová měla šaty na zakázku s pozlacenými slavíky

  Cenu za 1. místo v kategorii Zpěvák roku a titul Absolutní slavík vyhrál Karel Gott. Za něj šla ceny převzít jeho dcera Charlotte Ella ve speciálních šatech vytvořených právě na tuto příležitost. "Na včerejšího Českého slavíka jsme navrhli šaty pro malou Charlottku Gottovou, protože sám Karel Gott si pro svého 41. Slavíka ze zdravotních důvodů nemohl přijít. Šaty byly tematické a obsahovaly 40 pozlacených slavíků, které se na zakázku připravovali. Na pódiu vypadala jako zkušená celebrita a šaty se krásně třpytily. Co se šaty bude, se brzy dozvíte," napsala na Facebook Nikol Ponerová z návrhářské dílny PONER.

  Charlotte Ella převzala cenu za tatínka Karla Gotta.

 • 6.

  Český slavík 2016

  Fotogalerie: Předávání cen Český slavík 2016
  118 fotografií

  UDÍLENÍ CEN ČESKÝ SLAVÍK JSME SLEDOVALI ONLINE>>>ZDE!

StarDance 2019

Sledujte dění kolem desáté řady soutěže StarDance.

Taneční páry Porota Další řady

 

 

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 15

danes: no co si ten hnusnej cikán dovoluje to je vrchol.Kolik dostal hlasů on a co tam vůbec dělal? Je mi z toho zle.

(28. 11. 2016 15:47)

bizon_pepa: Kaja uz to ma za par. Tak by še pristi rok mohl konecne stat zlatym slavikem Misa David.

(28. 11. 2016 13:46)

jity: chaluge je to tak

(28. 11. 2016 11:15)

p3p3: Zřejmě patříte ke skupině těch, kteří uznávají pouze ty skupiny co zpívají ty oplzlé písničky, protože máte ve svých ústech pouze Gotta, Bílou a Farnou. Proč do svého výčtu nevezmete i ty ostatní. Vždyť to z nich dělají pouze NOVA a jejich pravá ruka BLESK. Pokud jste to myslel o všech, co se zúčastnili, tak se novináři zasadili o jejich nechvalnou propagaci a možná ani někteří s tím nesouhlasí, ale to Blesk neotiskne. Neboť i špatná reklama je taky reklama.....-)

(28. 11. 2016 11:02)

pavel981: Zamindrákovaný cigoš Bonga neunes pohled na "zrcadlo spravedlnosti" a svého derazitéra Ortela Krysa utekla, život je o něco čistší!

(28. 11. 2016 10:48)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy