Pátek 24. května 2024
Svátek slaví Jana, zítra Viola
Oblačno, bouřka 20°C

10 momentů Slavíka: Vypískaný Ortel, souboj dekoltů a nemocný Gott!

/
 • 10 okamžiků z udílení cen Český slavík!
  27. listopadu 2016 ● 05:00

  Sobotní večer se nesl v duchu udílení cen Český slavík. Zúčastnilo se ho mnoho tváří českého šoubyznysu. Ale ta hlavní, bohužel, nedorazila. Karel Gott se opět ocitl v nemocnici. Ale co dalšího slavnostní večer přinesl?

 • 1.

  1. Anna K. s tanečníkem

  Před dvěma týdny vypadla Anna K. ze StarDance, a tak místo do soutěže vyrazila na předávání Slavíků. Její tanečník Marek Hrstka byl pro ni jako doprovod jasná volba „Vypadnutí nás nerozdělilo. Mám nové přátele, Markovu celou rodinu, ti přátelé mi zůstanou po celý život. Účast ve StarDance se mi líbila. Předtím jsem na to nepomýšlela. Pořád jsem měla nějaké úrazy. Nabídku jsem zvažovala. Ale pak mi bylo řečeno, že jestli to nevezmu, tak jsem blázen. Jsem vděčná, že jsem nabídku přijala,“ řekla Anna K. Blesku. „Věřil jsem, že Anička bude úžasná. Byla to pro mě zábavná práce,“ uvedl Marek.

  Anna K. a Marek Hrstka
  Autor: Martin Hykl, Marek Pátek, Pavel Machan

 • 2.

  2.Kožešina a šusťákovka Lucie Borhyové

  Na Slavíky dorazila také moderátorka Lucie Borhyová v odvážné červené róbě s rafinovaným průstřihem odhalujícím záda. Tu doplnila opuletní kožešinou. Když si však před začátkem odskočila s přáteli ven, oblékla si šusťákovku s logem CET21. „S Rayem jsme se moc těšili. Budeme cenu předávat a těším se, kdo to bude. Šaty mám od návrhářky Petry Brzkové. Mám ji moc ráda. Je moc šikovná,“ uvedla Borhyová.

  Místo kožešiny si Lucka venku přehodila přes záda šusťákovku s logem CET21.
  Autor: Foto Blesk - Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

  Šaty Lucie Borhyové odhalily možná víc než chtěla.
  Autor: Foto Blesk - Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

 • 3.

  3. Souboj dekoltů

  Řada dam nenechala na Slavíky nic náhodě a neváhala předvést své přednosti. Hluboký dekolt ukázaly zpěvačky Ewa Farna a Marta Jandová, pozadu ale nezůstala ani moderátorka Lucie Borhyová. O prsa byl i souboj dvou Lucií - Vondráčkové a Bílé, který nakonec vyhrála starší z nich a odnesla si Zlatého slavíka.

  Slavíci byli soubojem dekoltů.
  Autor: Foto Blesk - Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

 • 4.

  4. Ivana přijela bez Gotta

  Ivana Gottová přijela na Slavíky bez svého manžela Karla, pouze v doprovodu dcery Charlotty Elly. Všichni ale stále doufali, že Mistr stejně dorazí později.

  Ivana Gottová přijela na Slavíky.
  Autor: Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

 • 5.

  5. Ivana Chýlková v podivných punčochách

  Cenu přišla předat herečka Ivana Chýlková, která nastoupila na pódium s tím, že Slavíka vyhrála ona. Přece jenom účinkovala v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tak že by přece jenom? U děkovacího pultíku předvedla, že jí rozhodně nechybí smysl pro humor. Diskutabilní však byly její punčochy, které odhalila, když vesele natřásala sukni své róby.

  Ivana Chýlková nechtěně ukázala své podivné punčocháče.
  Autor: Foto Blesk - Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

 • 6.

  6. Bílá škemrala o 20. Slavíka

  „Nikdy nevím, co říct. 19. Slavík? No dobře. Realizační tým si zaslouží dva dny volna. Měla jsem nádherný rok. Vyšla mi deska a klip, měla jsem 128 koncertů, no mohlo by jich být 130,“ udělala Lucie Bílá narážku na své dva koncerty, které musela zrušit kvůli nemoci. Současně si u diváků „zaškemrala“ o dvacáté ocenění, které by chtěla získat hned příští rok. 

  Českého slavíka v kategorii zpěvačka již po devatenácté získala Lucie Bílá.
  Autor: Foto Blesk - Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

 • 7.

  7. Vypískaný Ortel

  Tomáš Ortel si z předávání Slavíků odnesl hned dvě druhá místa. V obou svých děkovných proslovech si ale neopomněl postěžovat. „Dávejte si pozor s tím potleskem, pak budete muset vysvětlovat proč jste nám tleskali,“ oznámil Tomáš Ortel, který je frontmanem této skupiny, která se vyznačuje protiuprchlickými texty, které podporují nesnášenlivost mezi lidmi. Ne všichni s umístěním Ortelu souhlasili. Někteří lidé v sále nesouhlasně pískali. Ivana Gottová jim ani netleskala a raper Radek Banga byl přímo naštvaný. „Je to strašný, nechápu to, ven s nimi,“ řekl Blesku.

  Druhý místo v kategorii skupin získal Ortel.
  Autor: Foto Blesk - Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

 • 8.

  8. Vondráčková přijela na skok

  „Nemohla jsem si to nechat ujít. Bylo by mi to líto vůči fanouškům, kteří posílali hlasy. Jsem tu jenom na skok,“ uvedla krásná Lucie. „Lucie Bílá je jasná věc, nepřemýšlím, že by to mohlo být jinak. Já jsem nikdy o Slavíku ani nesnila. Osud vás zavane vždycky jinam. S Luckou jsem hrála v Ta Fantastice, jednou jsem ztratila hlas a ona mi pomohla. Rivalita mezi námi není. Mám ji ráda,“ uvedla Lucie, která přiletěla dnes odpoledne jenom na skok. Do Kanady letí zpátky zítra ráno.

  Lucka Vondráčková prohlásila, že se vrací k plotně. Přijela jen na pár hodin.
  Autor: Foto Blesk - Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

 • 9.

  9. Marika Gombitová

  Na pódiu zazpívala také slovenská hudební elita. Miro Žbirka a pěvecká legenda Marika Gombitová. Miro Žbirka měl kytaru a Marika vypadala výborně! Předvedla, že má stále stejný hlas jako v začátcích a v době svého největšího úspěchu. Oba dva si vysloužili od publika obrovský potlesk vestoje. Zpěvačka Lucie Bílá dokonce vstala a dala Marice Gombitové svého Slavíka.

  Lucie Bílá dala Marice Gombitové svého Slavíka.
  Autor: Martin Hykl, Marek Pátek, Pavel Machan

 • 10.

  Za Gotta Slavíka převzala dcera Charlotte

  O zásadní překvapení celého večera se postarala dcera Karla Gotta Charlotte. Místo svého tatínka si přišla pro cenu Zlatého slavíka v kategorii zpěvák a také Absolutního slavíka. „Tak tohle jsem opravdu nečekala. Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani sestřička nejsou fotogenické. Ale mně to nevadí, protože já jsem po tatínkovi a jsem na to pyšná. Tatínek moc všem děkuje za hlasy. Moc tady chtěl být, ale nemůže, protože je v nemocnici se zády. A právě se dívá. Tati, doufám, že jsem ti neudělala ostudu, jestli ano, tak promiň. Moc ti děkuju, protože konečně můžu ponocovat s dospělými,“ řekla Charlottka.

  Za Karla Gotta, který je v nemocnici, převzala cenu jeho dcera Charlotte Ella.
  Autor: Foto Blesk - Pavel Machan, Martin Hykl, Marek Pátek

 • 11.

  Fotogalerie a Blesk online z Českých slavíků

  Fotogalerie: Předávání cen Český slavík 2016
  118 fotografií
  Fotogalerie: CESTA KARLA GOTTA ZA 40. SLAVÍKEM A ČEKÁNÍ…
  109 fotografií

  ONLINE PŘENOS Z ČESKÉHO SLAVÍKA 2016 NA BLESK.CZ NAJDETE >>>ZDE!

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 54

dfghjk: Pustil jsem si vzkazy celebrit ze Slavíka Gottovi do nemocnice. Vzkazy od všech byly velmi krásné a citlivé. Je ale neuvěřitelné, jak zku rvený blesk toho zkur vence novotného dokáže nadpis zmanipulovat. Káča Valachová by se měla postarat aby se děti už v základní škole učily, že ze špinavé bulvární tlamy leze jen špína a že se proti tomu musí bojovat kde se dá.

(29. 11. 2016 15:32)

samino68: Pomlouváte tu tu Tomáše Ortela, že si vůbec dovolil říci větu „Dávejte si pozor s tím potleskem, pak budete muset vysvětlovat proč jste nám tleskali.“ Proč by to neříkal, když to je pravda. Buď jsou všichni blbí, nebo jen slepí. Já si už myslím, že obojí. A nezklamaly mne ani zprávy v TV. Tam vyhlásí všechny tři ženy, (Bílá,Vondráčková,Farna), ale pak pro jistotu jmenují jen Gotta a Kabáty, to že Ortel byl dvakrát na druhém místě, jako by nikdy nebylo

(28. 11. 2016 13:49)

defakto: ... Farna vypadala otřesně , vlasy jaky by do ní udeřil hrom , po jevišti si nakráčela jako velká tlustá kobyla .

(27. 11. 2016 20:38)

Morietur: Každý,kdo má v hlavě jen trošku funkční mozek a neni mu úplně jedno co bude s naší zemí,našimi dětmi a budoucností, musí kluky z Ortelu podpořit.Pro mě jste jednoznačně sekáči

(27. 11. 2016 20:32)

jiri.k: Nevšiml jsem si v TV, že by na Ortel někdo pískal. Naopak, většina tleskala. To, že netleskala zlatokopka Macháčková, se nedivim. Je to superblbka. A nejtrapnější bylo předávání pro gota. Slaďoučké divadýlko vypadalo zoufale trapně, zvlášť, když macháčková prožívala pyšný orgazmus.

(27. 11. 2016 19:20)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy