Herečka Jaroslava Bobková Stránská se do paměti diváků dostala především jako silnější kadeřnice Jitka z Discopříběhu. Ještě ani nedostudovala herectví a otěhotněla. „Měsíc před porodem lékaři našli protilátky. Porodila jsem holčičku, ale museli jí vyměňovat krev. Byla donošená, měla tři a půl kila. Jenom mi řekli, že má trošku slabší srdíčko,“ prozradila Jaroslava v 13. komnatě České televize.

Po porodu se rozhodla, že školu dodělá, rodina jí ve všem pomáhala, a tak Jitka denně do školy dojížděla. „Jednoho dne, když jsem se takhle vracela, tak už stáli na nádraží můj manžel s mým tchánem. Byli úplně zničení a řekli, že mi musí říct něco strašného. Řekli mi, že umřela moje dcera. Byl to strašný šok. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Sesypala jsem se, odvezli mě na psychiatrii, kde do mě nasypali nějaké prášky a injekce,“ vzpomíná Jaroslava. Její dcerka zemřela nečekaně na syndrom náhlého úmrtí. Pravděpodobně to způsobila zúžená srdeční chlopeň.

Po této události však přišly další rány. „Nejdřív jsme se s manželem snažili adoptovat dítě, pak přišly neshody. Když jsem se rozváděla, zemřela mi maminka. Za půl roku i můj otec a babička. Byla to jedna rána za druhou. Myslela jsem, že skočím z okna nebo se otrávím,“ přiznává herečka, která však statečně bojovala a dodnes pravidelně chodí za svou dcerou na hřbitov. Další dítě se jí mít nepodařilo…

Fotogalerie
9 fotografií