Do Vysočan se Tereza Kostková přestěhovala z Prahy 1. Chtěla mít trochu klidu, ale zároveň si kvůli práci nemohla dovolit daleké dojíždění. Přemístila se tedy z centra o kus dál a bere to jako takovou malou chaloupku.

Pořídila si byt s velkou terasou, na které tráví veškerý čas, pokud to počasí dovolí. „Tady u malého stolečku snídám, u toho většího se v létě hodně griluje,“ pochvalovala si Kostková v pořadu Můžu dál? TV Barrandov.

S designem bytu pomáhala herečce profesionální designérka, která zároveň navrhla dětský a specifický pokojíček pro syna Antonína, kterého má s exmanželem Petrem Kracikem.

„Z pokojíčku je takové vlakové nádraží. Je tu kupé se sedačkou, nakreslená lokomotiva na zdi, dokonce tu má Tonda i ty staré kufry, se kterými se dřív cestovalo, místo úložného prostoru a beden na hračky. Taky tu má svůj úkryt,“ ukazovala Tereza Toníkův bunkr. Myslela tím menší uzavřený prostor pod postelí, kde měl Tonda vlastní knihovnu a lampičku na čtení.

Video
délka: 02:00.53

Syn Kostkové o mámě: Vaří z pytlíku a krade mi peníze! TV Barrandov

V úzké předsíni, kde mají lidé většinou šatní skříně, má Tereza velkou knihovnu plnou knih různých žánrů. Obýváku vévodí velká bílá sedačka, zdi jsou šedivé. Kuchyň je moderní, hraje v barvách bílé, šedé a světlého dřeva. Aby to ale nebylo moc studené, rolety přes okna jsou vínové. Kostková si svůj byt velmi pochvaluje.

Fotogalerie
19 fotografií