Před sedmi lety zpěvačka kvůli zákeřné chorobě přišla o oba prsy, podstupovala chemoterapie a nakonec si svůj život vybojovala. Ještě v září byla plná energie a prostřednictvím show Tvoje tvář má známý hlas hlásala do celého světa, že je zdravá.

O měsíc později už se ale podle našich informací ocitla opět v péči lékařů. „Paní Urbánková u nás naposledy moderovala svůj pořad Písničky pro Vysočinu v září, teď je dlouhodobě nemocná,“ řekli včera Blesku v jihlavském Českém rozhlase Region.

„Ta ošklivá nemoc se asi v Nadině těle znovu probudila. Je v nemocnici a moc na ni všichni myslíme...“ svěřil nám bratr P. David z farnosti kláštera Želiv, kde Urbánková dlouhodobě žije.

O zdravotních komplikacích oblíbené zpěvačky dobře ví také Halina Pawlowská (61). „Pozvala jsem Naďu na křest mé knížky Tři metry vášně, kde zároveň uvedu na trh svou módní značku šatů, které jsou pro Naďu jako ulité,“ svěřila Blesku.

„Měla z pozvání radost, ale bohužel se pro nemoc omluvila a popřála mi velký úspěch,“ prozradila nám spisovatelka. „Ať jí je cokoli, moc jí držím palce. Mám ji moc ráda! Knížku Nadě pošlu a šaty ji necháme vybrat na internetu a dovezeme, kam bude Naďa chtít,“ rozhodla se Halina.

V říjnu zpěvačku skolily příušnice. „Pro pacienta, který prodělal rakovinu prsu a podstoupil chemoterapie, jsou nebezpečné,“ říká MUDr. Pavel Boček z FN Motol.

Fotogalerie
35 fotografií