Urbánková se s Abrhámem seznámila v roce 1968 během natáčení televizního filmu Bahno. „Strašně jsem se do něj zamilovala. Vydrželi jsme pak spolu osm let. Nikdy jsme se nevzali, byl to však jeden z nejdelších vztahů mého života a z mé strany určitě nejsilnější. Jen na ten rozchod nerada vzpomínám,“ prohlásila před časem Naďa a prozradila i jednu pikantnost.

„Josef je báječný, velmi vzdělaný, plachý, ale taky má smysl pro humor. Ono se říká, že v posteli se člověk moc nenasměje, ale my jsme si vymýšleli takové ptákoviny, že jsme se opravdu bavili pořád,“ napsala zpěvačka v knize A příště lépe.

„Moc jsem si přála mít s Pepou dítě. Ve chvíli, kdy jsem cítila, že ten biologický budík zvoní, jsem mu to oznámila, protože jsem se chtěla zachovat čestně.  On mi tehdy řekl, že se na to ještě necítí,“ přiznala pak po letech. Naďa dlouhou dobu nevěděla, že se Abrhám v divadle seznámil s novou kolegyní, mladičkou Libuší Šafránkovou. Několik měsíců vedl dvojí život.

Věděli to všichni, jenom ona ne. Pak už to její kadeřnice nevydržela a řekla jí pravdu. Psychicky zničená utekla do amerického Nashvillu. Až z novin se pak Josef Abrhám dozvěděl, že se tam vdala za manažera Jana Nemejovského. „Musím přiznat, že ten sňatek byl trošičku z trucu,“ přiznala po desetiletích Urbánková, která má s Nemejovským dceru – zpěvačku Janu Fabiánovou.

Fotogalerie
22 fotografií