Lucie Polišenská (30) se svou váhou rozhodně netrápí. Naopak říká, že těží z toho, že je jiná než ostatní vrstevnice. „Když jsou si tři herečky podobné, mají to těžší. Může se stát, že uslyší: Ale my už tady máme Marušku, Aničku a to jsou podobné typy jako vy. Já tohle neslyším. Mezi mnou a nějakou drobnou hezkou dívkou se nerozhoduje,“ vysvětluje herečka v rozhovoru pro Magazín DNES s tím, že v současné době má díky tomu hodně práce.

Už když šla na přijímací zkoušky na DAMU, tak doufala, že zaujme něčím jiným než vzhledem. „Samozřejmě jsem věděla, že jsem jiná. Nevím, co si tam o mně při zkouškách mysleli. Možná si říkali: Prosím tě, jestli bude v divadle, co tam bude moct hrát? Ale doufala jsem, že třeba někoho bude zajímat, co si myslím a co říkám,“ prozradila.

Polišenská se svou váhou nikdy netrápila a nedržela žádné diety. „Fakt je, že dnešním dvanácti nebo čtrnáctiletým holkám nezávidím. Mají to těžké, když od malička čtou módní časopisy a přemýšlejí, jak se vyrovnat nějakému idolu, který je nesmyslný, vymyšlený a v reálu vypadá jinak než na fotografii. Škoda, že těm holkám nikdo neřekne, že to není důležité,“ dodala.

Fotogalerie
2 fotografie