Našla si vlastní lék na deprese. „Když jsem závodila, měla jsem hodně talismanů, ale teď je to o dýchání, protože cvičím jógu,“ svěřila cvičitelka aerobiku, jak se snaží každý týden odbourat stres z přímých přenosů taneční soutěže, který by jí mohl opět rozhodit psychiku.

„Má to hodně do sebe. Dýchání a pozitivní myšlení mi hodně pomáhají. Měla jsem opravdu období, kdy jsem myslela hodně negativně, a to mě fakt semlelo. Já jsem vlastně ty deprese rozdýchala, abych jim nepropadla znovu, praktikuji to stále,“ přiznala Nedělnímu Blesku Šípková. A to není vše, co jí pomáhá.

Na krku nosí řetízek s přívěskem pro štěstí. „Bez andělíčka nedám ani ránu. Jenom ho musím sundávat na tanec při přenosu, protože se to nehodí,“ postěžovala si Olga s tím, že talisman je pro ni hodně důležitý. „To mi dala jedna úžasná duše a já ho nějakým způsobem nedokážu sundat. Mám dokonce další andělíčky na nočním stolku. Dělá mi to dobře,“ dodala cvičitelka a její slova potvrzuje i to, že ve StarDance zatím boduje, jak u poroty, tak i diváků.

Deprese u Šípkové naplno propukly v roce 2008. „Moje tělo najednou přestalo úplně fungovat. Ze začátku se to projevovalo nespavostí. Nemohla jsem fungovat, vstávala jsem s pláčem a nebyla jsem schopná se nastartovat. Nakonec jsem skončila na psychiatrii,“ prozradila cvičitelka s tím, že ji od nejhoršího zachránila antidepresiva, ke kterým postupem času přidala i kineziologii, alternativní medicínu a pohybové terapie. „Dva roky už neberu antidepresiva,“ prozradila.

Vše o StarDance naleznete: ZDE!

Fotogalerie
13 fotografií