„Sean je úžasný člověk a herec, který mi dal šanci v mém prvním krátkém filmu. Toho si velice vážím. Je to umělec, který podporuje mladé lidi ve filmové branži,“ svěřila se Doležalová, která s Pennem natočila snímek Sound of Sun.

Kromě filmu se ale stále aktivně věnuje modelingu. A i v této branži chce šířit své zkušenosti dál.

Na konci listopadu přijede do Prahy jako exkluzivní host finálového galavečera soutěže Czechoslovak TopModel. Usedne vedle mezinárodní poroty, kterou tradičně tvoří zástupci prestižních modelingových agentur z celého světa.

„Na galavečer se velice těším, moc ráda pomůžu mladým modelkám jako mentor a průvodce na startu jejich kariéry. Já pocházím z Brna, pamatuju si, jaké to bylo na začátku, kdy jsem sbírala první zkušenosti po celém světě. Modeling mi navíc otevřel cestu i k režii a k realizaci mých snů. Dívky by si měly dávat velké cíle, protože jen velké cíle je mohou dovést k velkým výsledkům,“ říká Eva Doležalová.

Projekt Czechoslovak TopModel, který vyvrcholí finálovým galavečerem 29. 11., startuje svou castingovou roadshow už tento pátek 16. září v Liberci a zakončí ji 20. října v Galerii Harfa v Praze.

Fotogalerie
12 fotografií