Natálka jde z projektu do projektu. Velký zájem je o ni snad ze všech velkých muzikálových divadel. „Když jsem ji před lety poprvé obsadil do Bídníků, všichni se do mě obuli, že jde o protekci,“ svěřil Blesku František Janeček (71), který se nikdy netajil tím, že zesnulý expremiér Stanislav Gross (†45) byl jeho přítelem. „Pak ale ztichli a dnes je Natálka v souboru několika muzikálů. Už tehdy jsem v ní viděl obrovský talent a teď ji chci posunout dál,“ míní producent.

Podle Janečka Natálka nikdy žádnou »tlačenku« nepotřebovala. „Stačí se na ni podívat a vidíte, jaké z ní tryská nadšení, energie a talent,“ vyzdvihuje Janeček. Diváci mohou nyní Natálii vidět mj. v muzikálech Bonnie & Clyde, Mýdlový princ, Angelika, Antoinetta – královna Francie nebo v primáckém seriálu Přístav.

Ale obsadit 13leté děvče do role unesené ženy, kterou má mj. i nahou ve vaně svádět upíří hrabě Krolock?! „Natálka je sice mladinká a její obsazení do Plesu upírů může vypadat kontroverzně, ale scénář pro tu roli opravdu předepisuje útlý věk. Jsem si jist, že jejich společné scény s Marianem Vojtkem budou o to působivější,“ vysvětluje producent a ujišťuje, že vše na jevišti proběhne ve vší mravnosti a s ohledem na Natálčin věk.

Video
délka: 01:05.02
Video se připravuje ...

Tímhle výkonem Grossová získala roli snů! Podívejte se! GoJa

První diváci uvidí milostný duet Grossové a Vojtka v očekávaném upírském muzikálu, který nahradí končícího Fantoma Opery, v únoru příštího roku. Přesně 50 let po premiéře Polanského filmu. A pozor, vstupenky jsou již v předprodeji!

Legendu stvořil Polanski

Na začátku všeho byl film. Parodii na upírské horory natočil podle vlastního scénáře režisér Roman Polanski (83), premiéra byla 13. února 1967. Sám si v něm zahrál hlavní roli Alfréda, asistenta lovce upírů profesora Abronsia.

A protože Sára v podání Sharon Tate (tehdy 23) byla tak neskutečně svůdná a sexy, udělal z ní Polanski záhy svou manželku! Dva roky nato o ni ale tragicky přišel, když ji i s jejich děťátkem, jež nosila pod srdcem, v Los Angeles ubodali fanatici ze sekty Charlese Mansona!

Film se stal ale takovým fenoménem, že podle něj vznikl v r. 1997 i stejnojmenný muzikál Ples upírů, který ve Vídni původně režíroval opět Polanski sám.

Video
délka: 01:54.94
Video se připravuje ...

Ples upírů: Víme, jak bude vypadat muzikálový hit, který vystřídá Fantoma! Petr Macek, Petr Soukup

VŠE O NATÁLČINĚ OTCI STANISLAVU GROSSOVI>>>ZDE!

Fotogalerie
35 fotografií