Pěvkyni se podařilo těhotenství utajit tím, že v poslední době nosila volnější šaty nebo košile. Ale na premiéře posledního snímku s Meryl Streep Božská Florence se rozhodla, že řekne pravdu. „Nejsem tak vykrmená, ale jsem na konci 4. měsíce těhotenství,“ poukázala Andrea na své lehce se vzdouvající bříško v rudých upnutých šatech.

Video
délka: 01:50.83

Překvapení večera! Operní diva Kalivodová není tlustá, ale těhotná! Markéta Reinischova, Petr Soukup

Kromě bříška na Andree těhotenství skutečně není vidět. „Je pravda, že jsem hubenější než kdykoliv předtím. Když jsem čekala Adrianka, tak jsem ve čtvrtém měsíci byla obří žena. A to teď rozhodně nejsem. S oznámením, že čekám miminko, jsme čekali i kvůli lékařům. Přeci jenom jsem jednou potratila, tak jsme nechtěli nic uspěchat. Ale vše je v pořádku, dokonce už víme pohlaví miminka, ale chceme si to s manželem nechat jako překvapení až do porodu. Neví to ani naše rodiny,“ řekla Blesk.cz operní diva.

Andrea Kalivodová má s manželem téměř dvouletého syna Adriana, který už ví, že brzy bude mít sourozence. „Řekla jsem mu pohádku o miminku, které je zatím v bříšku, tak to jakžtakž chápe,“ dodala se smíchem Andrea, která až do konce roku bude vystupovat.

Video
délka: 01:59.66

Těhotná Andrea Kalivodová: Pracovat bude až do porodu! Markéta Reinischova, Petr Soukup

JAK ANDREA KALIVODOVÁ TĚHOTENSTVÍ ZVLÁDÁ, ČTĚTE NA MAMINKA.CZ

Fotogalerie
30 fotografií