S útočníkem, kterého moc dobře zná, byla zpěvačka metalové formace Anacreon ve zkušebně sama. Vše bylo v pořádku, když na ni muž zničehonic zaútočil zezadu a začal herečku známou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě mlátit lahvemi po hlavě. Veronika skončila s otřesem mozku, šrámy a vyraženými zuby.

Vůbec nevím, proč to udělal. Nikdy jsem mu nic neudělala, ani ve zkušebně tomu nepředcházel žádný konflikt – nic. Normálně jsme se bavili, dali jsme si kafe, a pak když jsme odcházeli ze zkušebny, tak mě zezadu napadl,“ řekla Zelníčková TV Nova.

Pak nastaly okamžiky nepopsatelné hrůzy. „Když vás někdo mlátí půllitry, nebo nějakými lahvemi do hlavy, tak se vám chce omdlít, ale tak nějak se mi před očima vybavovali jen lidi, které má člověk rád a snaží se nějak bránit,“ vzpomíná herečka a zpěvačka.

Stále jí není dobře a z napadení se zotavuje. „Mám otřes mozku, takže se mi ještě pořád motá hlava a mám bolesti hlavy, protože je na několika místech zašitá,“ přiznala. Brzy se však chce vrátit za mikrofon a se svou skupinou dále vystupovat. Další koncert mají naplánovaný na srpen. Útočníkovi hrozí za napadení až 18 let v kriminále.

Fotogalerie
17 fotografií