Herečka Jana Havlatá potvrdila, že patří k jehovistům, deníku Aha! už v úterý. „Ano, je to tak. Jsou to docela vážné a osobní věci, nechci, aby to vyznělo nějak špatně,“ uvedla. A její kolegyni ze seriálu Míšu Kudláčkovou to vůbec nepřekvapilo. „To je jediné, co o ní vím,“ uvedla.

Se všemi lidmi se nějak postupně setkávám nebo o nich něco málo vím, ale Jana, když ten seriál skončil, úplně zmizela z povrchu zemského. Vůbec jsme se nestýkaly, neslyšela jsem o ní. Ale to, že je u jehovistů, jsem se dozvěděla až nyní,“ řekla Michaela.

Hodně věcí jí ale díky této informaci zapadlo do sebe a začalo dávat smysl. „A vlastně by to hodně vysvětlovalo. Pokud je to pravda, tak už je jasný, proč se o ní nic neví, proč jsem o ní ani nikde nic nečetla. Lidi v takových náboženských společnostech většinou se svým okolí nekomunikují. Vlastně moc nekomunikují s nikým mimo tu skupinu lidí,“ dodala smutně. Kontaktu s dávnou kamarádkou by se prý ale vůbec nebránila.

Třetí z party Monika Kvasničková alias Alena Hajská o tom, že Janatová patří k jehovistům, vůbec nevěděla. „S Míšou Kudláčkovou v kontaktu nějak jsem, ale s Janou ne. A o tom, že by měla být u jehovistů, vůbec nevím. Viděla jsem ji na nějaké autogramiádě asi před rokem a půl a vypadala spokojeně. Ale nebavily jsme se nějak hluboce, abych tohle mohla zjistit,“ vysvětlila.

Fotogalerie
8 fotografií