Začátek oslavy, která se konala v hospodě v Pyšelech, kde Jiří Langmajer s Adélou Gondíkovou společně žijí, se jevil jako poklidný večer. Oslavenec seděl u stolečku se svým tatínkem a společně popíjeli víno.

Postupně přicházeli hosté a Langmajer je vítal s otevřenou náručí. Pořádná párty se rozjela ale až kolem půlnoci, kdy všichni přítomní už byli posilnění alkoholem a v dobré náladě.

Herec vzal do kola svého kamaráda a společně si zatančili tango, drželi se za ruce a kroutili zadky do rytmy hudby. Jiřího láska Adéla Gondíková se mezitím bavila s ostatními hosty. Netrvalo dlouho a Langmajer si zatančil i s ní.

Zamilovaně se přitom na sebe dívali, smáli se, poskakovali, Jirka Adélu protáčel, tulili se k sobě a bylo na nich vidět, jak jsou spolu šťastní. Lepší oslavu si Langmajer ke svému půl století nemohl přát.

Video
Video se připravuje ...

K padesátým narozeninám dostal Jiří Langmajer filmovou roli svůdce. Bontonfilm

 

Fotogalerie
34 fotografií