Návrhářka arabských šejků se seznámila se svým libanonským manželem Makranem Matragim (75) v roce 1979. „Potkali jsme se jednou na tramvajové zastávce, kde mě oslovil a ptal se, kam jedu. Řekla jsem, že na angličtinu do večerní školy, a on na to, že by mě mohl také doučovat. Klape nám to sedmatřicet let,“ prozradila Matragi v erotické show 50 odstínů Thomase Kruchiny.

Je prý manželovou jedinou ženou. „Říkám mu, ať si klidně najde i jinou, že na něj nemám čas. On si legálně může vzít i čtyři ženy, ale teď už se to moc nedělá,“ směje se návrhářka. Ale když došlo na téma, proč nikdy neměla děti, do smíchu jí nebylo.

Video
délka: 04:45.06

Upřímná zpověď Blanky Matragi: Proč jsem nikdy neměla děti? Chybělo mi srdce! Thomas Kruchina, Petr Soukup

„Samozřejmě jsem chtěla. Největší krize přišla, když mi bylo pětačtyřicet a biologické hodiny už tikaly. Najednou jsem si uvědomila: Komu to všechno předám? Dalo by se říct, že jsem profesi obětovala život. A že právě kvůli tomu není ani děťátko,“ přiznala Matragi.

S manželem dokonce zkoušeli umělé oplodnění. „Nedařilo se a několik let jsem se tím trápila,“ svěřila se s tím, že ve hře byla i adopce. Nakonec na ni ale nepřistoupila. „Uvědomila jsem si, že tam není to srdce. Jsem možná sobec, když to takhle vyřknu. Šli jsme si pro děcko, ale ta jiskra tam nepřeskočila a já si uvědomila, že by to byla další oběť,“ popisuje Matragi.

Fotogalerie
8 fotografií