9. duben 2020
Svátek slaví Dušan, zítra je Velký pátek / Darja

Všechno nejlepší všem maminkám! Podívejte se, jak slavní slavili Den matek

/
 • Krásný Den matek!
  Krásný Den matek! (Instagram.cz, Facebook.cz)
  8. května 2016 ● 17:55

  Krásný Den matek všem maminkám, babičkám nebo prababičkám. Dětičky nosí maminkám dárky, kytičky a pusinky a slavné maminky na tom nejsou jinak. Podívejte se, jak hvězdné děti a mámy oslavily Den matek.

 • 1.

  Michal Hrdlička

  Sporťák Michal Hrdlička má svoji maminku nejradši na světě. A rozhodně nezapomněl na Den matek. Na sociální síť umístil společné selfie syna a matky. „Jedna dobrá matka znamená víc než sto učitelů,“ připsal.

   

 • 2.

  Daniela Peštová

  Pozadu nezůstala ani topmodelka Daniela Peštová, která své mamince poslala dojemný vzkaz. „Šťastný Den matek všem maminkám a speciálně té mojí – Miluju tě a děkuju ti za vše, maminečko moje,“ napsala kráska ke společné fotce.

   

   

 • 3.

  Marta Jandová

  Zpěvačka Marta Jandová je maminkou malé dcery Marušky, která nelenila a k svátku své mamince vyrobila stylový dárek, který se jí bude hodit. Vytvořila obrázek s květinami z krepového papíru a barevný náhrdelník z těstovin.

   

   

 • 4.

  Linda Bartošová

  Modelka Linda Bartošová nemusela pro dárek pro svou maminku daleko. Krásnou jarní kytičku natrhala přímo u domu. Její maminka bude mít z dárečku jistě velikou radost.

   

  *natrhej si za domem*#promámu🌾

  Fotka zveřejněná uživatelem @lindabartosova,Kvě 8, 2016 v 3:58 PDT

   

   

   

 • 5.

  Simona Krainová

  Manžel Simony Krainové Karel Vágner svoji ženu opravdu miluje a jejich společné synky Bruna a Maxe také. Proto ani on nezapomněl na Den matek a poděkování Simoně za jejich dva roztomilé raubíře.

   

  Our mommy 💋💋💋 @simonakrainova #thank you for these two little shots :)

  Fotka zveřejněná uživatelem Karel Vagner (@karelvagner),Kvě 8, 2016 v 5:56 PDT

   

   

 • 6.

  Alena Šeredová

  Dvojnásobná maminka a modelka Alena Šeredová si vzpomněla na Den matek nejenom na svou maminku, ale jako jedna z mála i na svého tatínka. „Šťastný Den matek, a samozřejmě tati, tebe taky miluju,“ napsala si k fotografii na sociální síti.

   

   

   

   

 • 7.

  Lucie Borhyová

  „Všem maminkám všechno nejlepší,“ napsala si k fotografii s maminkou moderátorka Lucie Borhyová, která je sama dvojnásobnou maminkou syna Lucase a dcery Lindy, kterou má s moderátorem a expřítelem Michalem Hrdličkou.

   

   

 • 8.

  Filip Jankovič

  "Tuto fotku miluju už několik roků od jejího zvyku, protože vystihuje úžasné propojení dvou kreativních lidí. Matky a syna. Absolutně přelomové ženy, která vychovala silného muže. Mami, děkuji ti za krásný život, který jsi mi dala..," napsal ke snímku s maminkou tanečník Filip Jankovič.


Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 5

zkratik: je z Teplic,tak jí to měla napsat Arabsky Na co si ta blbka hraje,už jen jména jejích dětí Yannick,Elly Joy Anny a Paul Henry.A Jandový dcera "udělala" rudej karafiát,co byl znamením MDŽ za totality

(08. 05. 2016 22:56)

majordomus: Pani Peštová st. je Američanka? já myslím, že Češka a její dcera asi zblbla,když jí vyznává lásku, ale nikoliv v mateřštině.Jsou tak trapné všechny ty modelínky a vipky

(08. 05. 2016 22:36)

vosavopruz: he he slavní Hrdlička vypadá jak cigoš

(08. 05. 2016 19:21)

ov21: Blesku zase klamné informace, kde jsi vzal tu pomluvu že Hrdlička je celebrita ?

(08. 05. 2016 18:35)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy