Herečka Jiřina Bohdalová a její dcera Simona Stašová spolu mají velmi silný vztah. I když byla Stašová v péči Bohdalové až od svých devíti let. K příležitosti blížících se narozenin Jiřiny Bohdalové Stašová promluvila o jejich společném životě.

Jiřina Bohdalová působí jako silná žena, kterou nikdy nic nedovede k slzám. Stašová si však vzpomněla, že tomu tak vždycky nebylo. "Počkejte, to se musím zamyslet... Jo, jednou dvakrát... Jednou to bylo, když zemřela její maminka, moje babulinka. A pak taky, když se rozešel s námi Radek Brzobohatý," řekla v rozhovoru pro časopis Téma herečka.

"Přišel k nám do rodiny, když mi bylo devět, to si mě máma právě vzala k sobě, od té doby s námi bydlel a po pěti letech se vzali. Odešel, když mi bylo šestadvacet. Byl to skvělý člověk a oni dva se moc milovali. To, že odešel, bylo bolestivé, ale takový už je život, vzpomínky na něj ani mámě, ani mně nikdo nevezme," dodala Stašová.

Video
délka: 01:26.91

Stašová o mámě Bohdalové: Prozradila něco, co se moc neříká... Petr Macek, Lukáš Červený

Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý spolu žili ve velmi divokém svazku. Oba dva byli totiž temperamentní a neústupní. Přesto se horoucně milovali. Radek však Jiřinu opustil kvůli mladší herečce Haně Gregorové. Za tuto zradu s Jiřinou léta nepromluvili. Na sklonku Radkova života se však usmířili a dokonce si spolu zahráli ve filmu Vrásky z lásky.

Video
délka: 01:32.72

Bohdalce je dnes 85! Co jí přeje Stašová a spol.? Blesk vede zástup gratulantů! Petr Macek, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
12 fotografií