„Mám odtahové parkoviště prakticky za barákem. Tak jsem jim řek, ať mi to tam švihnou. Aspoň si už můžu dát dneska pivko. Jupí jou,“ napsal na svůj facebookový profil Kamil Bartošek známý jako Kazma. 

Mnohým řidičům by odtažení auta spíše den pěkně zkazilo, ale jak se zdá, u kontroverzního moderátora to je naopak. Kazma vše pobaveně sledoval z protilehlého chodníku a své fanoušky neochudil ani o snímek dokládající, co odtahu předcházelo.

Tím současně ukázal, jak špatně na tom s parkováním je. Svůj bourák totiž nechal stát na čarách, kde neměl rozhodně co dělat. Odtahovku s městskými strážníky okomentoval Kazma slovy: „Tak jo chlapci, jdeme na to. Vemte si mě!“ 

Jestli ale čekal od svých fanoušků obdiv, tak se spletl. „Parkovat normálně je asi nudné, proto parkuje jako ženská bez řidičáku,“ píše jeden komentátor. „To parkuješ schválně jak k*kot?“ ptá se další. „Úspěch ti přeju, ale jak hulvát bys parkovat nemusel,“ míní jiný. „Ti to dělá dobře to odtahování nebo stát normálně je moc mainstream?“ nakládá internetovému baviči další z komentátorů.

Fotogalerie
7 fotografií