Rakovina mízních uzlin byla Karlu Gottovi diagnostikována v listopadu při operaci náhlé příhody břišní. Zpěvák se okamžitě zcela odevzdal do rukou lékařů a poctivě plnil všechny jejich požadavky, aby se co nejdříve uzdravil. „Prostě jsem se najednou probudil, jako každé ráno, ale místo ženy vedle mě, nade mnou, stála postava v bílém. Byl to doktor, který měl za úkol oznámit mi mou diagnózu…,“ začal Gott v rozhovoru pro časopis Týden.

„Žádné utajování, obcházení. Rovnou k věci. Naplno. A řekl mi také: Připravte se na všechno,“ svěřil se zpěvák, který se nyní dostává zpět na nohy a vděčí zejména lékařům a rodině, kteří mu pomohli nemoc překonat.

Kvůli nelehkému verdiktu lékařů však zpěvák nechtěl nic ponechat náhodě, přestože poslechnout radu lékařů – a to „připravit se na všechno“ – moc nejde. „Ale nic jiného mi nezbývalo. Alespoň jsem sepsal poslední vůli. Pěkně spravedlivě. Všechno jsem přepsal na ženu,“ dodal vyléčený Gott, který snad už brzy bude zase těšit fanoušky svým legendárním zpěvem.

VŠE O KARLU GOTTOVI NAJDETE ZDE!

Fotogalerie
18 fotografií