Vendula poprvé přiznala i to, že Karel před ní o sebevraždě mluvil. „Věřila jsem, že se zabil, protože tím předtím vyhrožoval,“ vzpomínala na nejhorší okamžiky svého života. „Je těžké posoudit, do jaké míry jsou tyhle věci demonstrativní a teatrální a do jaké míry jsou pravdivý. Ale Karel někdy chodil s pistolí a mířil na sebe,“ prozradila Vendula v pořadu 13. komnata.

Necelý rok od smrti prvního manžela Karla poznala Vendula podnikatele Patrika Auše (37) a zdálo se, že v životě konečně pozná trochu rodinného štěstí. Bohužel ani tenhle vztah jí nevyšel. „Měla jsem švába na mozku a chtěla jsem se zbavit toho, že jsem vdova,“ svěřila se Vendula s důvodem, proč tak spěchala se svatbou.

Jenže problémy ji pronásledovaly nadále. Ve druhém manželství prý krize vyvrcholila tím, že ji Patrik začal bít. „Věděli to moji přátelé, ale já měla strach zavolat na policii, protože jsem se bála, že se to dostane na veřejnost. Ale dneska už je to několik let a já to říkám i kvůli ostatním. Protože vím, jaký je to pocit, když se vám rozsvítí jméno na telefonu a vy dostanete strach,“ vysvětluje Vendula, proč se po letech rozhodla promluvit.

Nyní se zdá, že má Vendula konečně trochu štěstí. Loni se vdala za nového partnera Josefa Pizingera (27), který jí vlil novou sílu do žil. Vendula s mladším partnerem omládla, vytrvale sportuje a zdá se, že má opět důvod se usmívat.

Fotogalerie
12 fotografií