Manželství se slavným českýmskladatelem a narození prvního dítěte – Vendulin život vypadal v polovině devadesátých let jako pohádka. Pak ale přišly rány: dcerka onemocněla leukémií, na kterou v pouhých čtyřech letech zemřela. Oba manžele její smrt velice silně zasáhla.

Až v roce 2005 si manželé pořídili druhé dítě, syna Jakuba, a vypadalo to, že je konečně čeká klidný rodinný život. O dva roky později ale přišel další šok: Vendulin manžel Karel spáchal sebevraždu.

Vendula ale vždy dokázala i z té nejtěžší zkušenosti vytěžit něco dobrého. Po smrti dcerky Klárky založila nadační fond Kapka naděje, který pomáhá právě nemocným dětem, zejména těm s poruchou krvetvorby či nádorovým onemocněním.

Zdálo se, že i po nečekané dobrovolné smrti manžela nakonec Vendula našla štěstí. V roce 2009 se vdala za podnikatele Patrika Auše, ale jejich manželství bohužel nevydrželo.

Teď to vypadá, že je Vendula konečně doopravdy šťastná. V roce 2015 se vdala potřetí – za syna své kamarádky, který je o 16 let mladší než ona! Zdá se, že mladší partner jí velmi svědčí, díky sportu má bezchybnou postavu a vypadá čím dál tím lépe.

Fotogalerie
28 fotografií