Partnerka herce Bolka Polívky Marcela Černá pracovala na rodinné farmě v Olšanech. Pak se ale zjistilo, že je farma ve 40milionových dluzích a tak šla do konkurzu. Marcela si tedy našla práci jako realitní makléřka.

„Pocházím z Olšan, vesnice Bolka Polívky. Dnes jsem při cestě z Rousínova do Olšan natrefil na reklamní plochu realitní společnosti a jako makléřka zde byla uvedena paní Marcela Černá. Ano, ta paní Černá, která má s Bolkem Polívkou tři děti. Bolek asi pravděpodobně na tom není finančně moc dobře, a tak se paní Marcela vrhla do vod realitních,“ napsal deníku Aha! čtenář Daniel i s fotografií, kde je Černá na bilboardu a nabízí své služby.

Černá nabízí k prodeji dva pozemky v Bučovicích na jihu Moravy. „Jeden má rozlohu 602 m² a druhý 3753 m², chcete se přijet podívat?“ řekla Aha! po telefonu Polívkova partnerka. 

Prodej bývalé farmy Bolka Polívky je odložen minimálně do 28. dubna. Žádný ze zájemců nesložil v 1. kole tříkolové elektronické aukce kauci 300 000 korun. Podle Petra Charváta z realitní společnosti Gaute ale zájemci jsou, teď s nimi bude majitel nemovitostí i realitní společnost jednat o dalším postupu.

Fotogalerie
8 fotografií