„Je pro nás naprosto nepřijatelné, co prohlásila paní Obermaierová. Je logické, že bráníme čest naší maminky,“ řekl Blesku hereččin syn Jaroslav Hanuš (33) s tím, že na policii podat trestní oznámení za poškození dobrého jména šel se svými sestrami Bárou (29) a Klárou (37).

Představitelka největší drbny z Ulice Vilmy Nyklové totiž v den smrti Hanušové prohlásila o hvězdě Kouzelníka, že se upila k smrti a nebyla žádná herečka. A to její rodinu smrtelně urazilo!

Děti Hanušové se rozhodly podat trestní oznámení na Obermaierovou až po úterní zádušní mši, která se konala u sv. Antonína na pražském Strossmayerově náměstí. „Ještě v kostele jsme se o tom bavili se všemi zúčastněnými a všichni do jednoho s námi souhlasili,“ řekl Blesku syn Jaroslav.

 

Kromě rodiny a přátel se posledního rozloučení zúčastnili také Oldřich Kaiser (60) a Jiří Lábus (66). Tedy ti, kteří Jaruš přivedli do pořadu Možná přijde i kouzelník a udělali z ní hvězdu.

„No samozřejmě, s nimi jsme se také radili a chápou nás,“ přiznal Jaroslav. Výroky Obermaierové leží v žaludku i aktérům Kouzelníka. „I bavit se o tom je pro mne naprosto nechutný!“ potvrdil Blesku Lábus.

Fotogalerie
23 fotografií