„Řekla jsem pravdu! Jarka se de facto upila k smrti. A nebyla to dobrá herečka. Byla skvělá v Kouzelníkovi, bezvadná recesistka a dokonalá bavička. Hrát ale neuměla,“ zdůraznila pro Blesk Obermaierová poté, co děti Jaruš z Kouzelníka oznámily, že právě za tato její slova na ni podají trestní oznámení pro poškození dobrého jména.

„Je mi to líto, jak reagují! Řekla jsem ale jenom, co si myslím a co jsem zažila na vlastní kůži,“ prohlásila hvězda Ulice Obermaierová s tím, že Jaruš bez flašky nedala ani ránu.

„Pila a nedbala o sebe. Když jsme spolu točily Bastardy někdy před pěti lety, byla to ostuda. Přišla celá špinavá, neupravené nehty na nohou…“ pokračovala Obermaierová.

Video
Video se připravuje ...

Obermaierová o Jaruš Hanušové (+66): Zničil ji rozvod a alkohol! David Turek, Jan Brunclík

„Zabil ji alkohol, to mi nikdo nevymluví. A je mi to líto. Byla to fajn holka! Víte, kolik mých kamarádů umřelo na alkohol? Karel Augusta, František Husák, Renata Doležalová… Nenávidím alkohol a lituju ty, kteří neznali stopku, a Jaruš mezi ně patřila,“ komentuje Obermaierová.

Herečka je také toho názoru, že kdyby Jaruš nepila a dbala o sebe a své zdraví, nemusela kvůli cukrovce přijít o obě nohy. „A jsem přesvědčena, že kdyby se její děti o ni opravdu zajímaly, nemuselo to takhle dopadnout. A toto jim s čistým svědomím řeknu i před soudem, pokud se tam setkáme!“

Fotogalerie
5 fotografií