Čtyři roky ho nikdo neviděl. Až teď se Agáta Prachařová setkala s adoptovaným bratrem Honzou na maturitním plese, kam dorazila i herečka Veronika Žilková.

Agáta byla ze setkání naprosto v šoku. „Když jsem viděla Honzu, bylo to hodně silný. Měla jsem radost, že ho vidím a že je živý. Za ty čtyři roky, co jsem o něm nevěděla, jsem se bála, jestli nesedí v kriminále nebo jestli ho někdo nezabil,“ přiznala Prachařová ve slovenské bulvární show Sladký život. Svého bratra dojatě objala a při prvních slovech se rozplakala.

Honzu si Veronika Žilková přivezla z dětského domova, když mu bylo 7. Adoptovala ještě tehdy devítiletou Markétu. Rozhodla se tak poté, co jí zemřel syn Melichar. Oběma dala domov, lásku i péči, ale s Honzou začaly v jeho pubertě problémy. Když mu bylo 18 let, od rodiny beze slova odešel.

Mě to taky trápilo, že zmizel, aniž bychom o tom věděli. Ale myslím, že nejvíc to trápilo mámu, která byla každé Vánoce smutná, protože ona mezi námi dětmi nedělala rozdíly,“ svěřila se Agáta. Honza nedokázal vysvětlit, proč se vlastně celou tu dobu své adoptivní rodině neozval. Až pak kápnul božskou.

Upřímně mě k tomu dohnala Kordulka, která mi furt psala, že by mě ráda viděla a jestli si na ni pamatuju,“ prozradil s tím, že četl zprávy i od své sestry Agáty a matky Veroniky. „Vždy jsem to jen přečetl, ale nechal jsem to plavat,“ mávl rukou. Po tomto setkání Agáta doufá, že se Honza vrátí a najde si znova cestu jak k nim, tak k jejímu synovi Kryšpínovi.

Fotogalerie
15 fotografií