Poté, co se v předchozím vztahu spálila, si Kateřina dává už pozor. V jejím životě se sice objevil někdo nový, ale nic vážného to nebylo. „Samozřejmě že od té doby, co jsem se rozešla s Lucky tátou, tak mým srdcem někdo prošel. Někdo tam na nějakou dobu zahnízdil, ale nikdy to nepřerostlo do nějakého vztahu,“ vysvětlila běžkyně na lyžích.

Zadanému Jindrovi nikdy v srdci plně jeho průšvihy neodpustila. „Tvrdím, že některé věci se neodpouští, ale vycházíme spolu," řekla. Tím hlavním důvodem je samozřejmě jejich dcera. Se svým otcem se vídá často. „Lucka je s tatínkem v kontaktu. Ne každý den, ale vídají se pravidelně. Občas s ním někam jezdí,“ řekla Neumannová.

Z každého rodiče má prý různé vlastnosti. „Po obou zdědila vztah ke sportu. Po tatínkovi je občas taková choleričtější. Občas po mně vystartuje jako saň a za pět minut o tom neví, což byla taková typická vlastnost i pro něj,“ rýpla si Neumannová. „Po mě je, si myslím, i když to tak na první pohled nevypadá, vnitřně citlivá,“ pokračuje.

Ale taky zároveň zabejčená. Když po něčem jde, tak se vším všudy, což je podle mě dobrá vlastnost,“ dodala o dcerce. Ona je pro ni rodinou. „Žijeme s Luckou samy. Naše rodina jsme my a náš pes. Rozhodně není v mém životě nikdo, koho bych chtěla představovat veřejnosti. Lucka říká, že jsem vybíravá,“ uzavřela se smíchem.

Fotogalerie
7 fotografií