Byl v tom od Dády možná i kus zlomyslnosti, naplánovat si, že ji na Ples jako Brno doprovodí zrovna slovenský boháč Emerich Drtina (47) čili exmilenec výtvarnice Lucie Gelemové (33). S tou tvořil pár, dokud za ní nezačal »tajně« docházet jeho kamarád Felix (72)!

„Moc mě mrzí, že večer neproběhl úplně podle plánu,“ posteskla si Blesku královna dětských srdcí. Skutečnost je taková, že vše zhatil hysterický Felix, který nelenil a Drtinu na dálku »zpucoval«. „Ano, volali si. Chápu, že se mu to nelíbí,“ pousmála se povzneseně Patrasová.

Garde jí tedy manžel zhatil, přesto byla v Brně nejobletovanější ženou večera. Zcela okouzlila třeba manžela herečky Pavly Vitázkové (37, Cesty domů) Dušana (35), který ji doslova zahrnoval komplimenty.

„Dádu jsem osobně neznal, ale musím uznat, že je to velmi okouzlující žena. Doteď si ji vybavuji ze seriálu Návštěvníci, kde měla onu koupací scénu,“ řekl Blesku muzikálový herec.

„Raději mám posezení u stolu s přáteli než poskakování na parketu. Toho si v práci užiji dost. Ale vyzvání k tanci od Filipa Jankoviče nešlo odmítnout, protože je to mistr ve svém oboru,“ netajila se Dáda.

Pozdravit herečku přišel i moderátor večera Libor Bouček (35). „Musím uznat, že je Dáda pořádná kočka. Já být mladší…“ zasnil se s úsměvem.

Fotogalerie
16 fotografií