Mladičká herečka Lucie Šteflová se stane posilou nováckého týmu. Na jaře se totiž začne objevovat na obrazovkách v novém seriálu televize Nova Drazí sousedé. Právě proto se ve středu zúčastnila tiskové konference, na které se televize pochlubila svým jarním vysílacím schématem.

Lucie Šteflová se proslavila zejména hlavní rolí ve filmu Něžné vlny režiséra Jiřího Vejdělka a také si zahrála v seriálu Místo nahoře. To však není to jediné, čím se v poslední době herečka vepsala do povědomí veřejnosti.

Na mladou krásku totiž prasklo, že se vedle herectví živila také prostitucí a na privát si zvala muže za 1300 korun za hodinu. Jak sama herečka uvedla dělala to hlavně proto, aby sehnala peníze na potrat. „Protože už jsem byla v jedenáctém týdnu a to maximum, kdy se to dá ještě ukončit, je týden dvanáctý...“ Podle čtenářky Blesku to ale rozhodně neprovozovala jen jednorázově.

„Má tři pravidelné klienty. Můj kamarád se s ní pravidelně setkává již skoro rok. Bere tři až pět tisíc za dvě hodiny. Z doslechu vím, že je moc šikovná a nemá s ničím problém, hodně se snaží vyjít klientovi vstříc,“ prozradil zdroj.

Na tiskovce se však ke kauze nechtěla vůbec vyjadřovat a celou kauzu popřela. Nic na tom nezměnil ani fakt, že před časem Blesku sama dala rozhovor, ke všemu se přiznala a rozhodně nebyla skoupá na slovo.

Fotogalerie
8 fotografií