„Moc se vám omlouvám, mám ale takové bolesti, že to musíme odložit,“ omlouvala se herečka deníku Aha! poté, co u ní zazvonil, aby ji vyzvedl na domluvené setkání.

Schůzka, která se podle původního plánu měla konat v restauraci, byla tedy odložena na neurčito. Redaktoři si ovšem připravili pro herečku malou pozornost, a tak si ji Brejchová přišla převzít ke dveřím.

Kráska z Formanova filmu Lásky jedné plavovlásky se objevila mezi dveřmi v noční košili, kožichu a s bosýma nohama v botách. „Mrzne, měla jsem si vzít ponožky,“ poznamenala a okamžitě si sedla na bobek.

„Jsem nemocná, už dlouho mám problémy se slinivkou, žlučníkem a teď mě ukrutně rozbolelo břicho, že se svíjím. A taky mě trápí cukrovka a srdce,“ postěžovala si mladší sestra herečky Jany Brejchové.

Na otázku, zda ji viděl lékař, odpověděla: „Ve středu jedu do IKEM za panem profesorem Pirkem. Prohlédne mi srdíčko a potom půjdu na internu, aby tam se mnou něco udělali. Snad si mne tam nenechají,“ řekla.

„Tak ať vám to všechno dobře dopadne. A promiňte za víno. To asi nesmíte. To jsme nevěděli,“ popřál herečce hodně zdraví deník Aha!.  Hana jen usmála: „Tak neměla bych, občas si ale dám. A moc ráda. Tak na viděnou!

Fotogalerie
7 fotografií