Martin měl ještě na Silvestra vystoupení ve Vysokých Tatrách u Štrbského plesa. Pak ale hned spěchal za přítelkyní do Ostravy. „Od začátku jsem chtěl být s Ivonkou na porodním sále. Věřil jsem, že to stihnu,“ prohlásil zpěvák spokojeně.

Vyšlo to. Chlapeček se narodil na Nový rok v 15:09, vážil 3,5 kg a měřil 50 cm. A Martin ho směl hned pochovat. „Hned po narození mi Martínka dali do náruče, byl jsem přítomen všemu vážení a měření," svěřil se Martin.

"Jaké jsem měl pocity po příchodu mého prvního dítěte na tento svět? Štěstí, radost, hrdost a vděk Ivonce za to, že mi Martínka dala. Prostě tohle všechno dohromady!“ usmíval se novopečený otec.

Nadšený Chodúr nešel ani oslavovat. „Všichni tři jsme od narození Martínka spolu, nemohl jsem je ani na chvilku opustit,“ vysvětlil zpěvák, a dokonce i slíbil: „V nejbližších dnech pošlu čtenářům Blesku Martínkovu fotografii. Učiním tak až poté, co ho uvidí babičky a dědeček." 

Na závěr ještě hrdý tatínek poděkoval za gratulace. „Děkuji všem přátelům a příznivcům za krásná blahopřání, která nám poslali. Moc si jich s Ivonkou vážíme!“

Fotogalerie
5 fotografií