Zpěvák Karel Gott se už na jaře rozhodl, že změní tým lidí, kteří se starali o jeho koncerty, turné a byli mu k dispozici desítky let. Rozloučil se tak například se svojí manažerkou Jaroslavou Herzerů, kterou ve funkci nahradila Ivana Gottová nebo se svým tajemníkem Janem Adamem.

A právě ten začal spolupracovat s jiným českým zpěvákem, vítězem jedné ze SuperStar, Martinem Chodúrem. Tak a je to venku! Na spolupráci s Martinem se moc těším. Zatímco Karel je o 25 let starší než já, Martin je o 25 let mladší než já. Cítím v něm velký potenciál. Má hlas, jaký v našem popu dlouho nebyl, je to nesmírně plodný skladatel a textař, hudebně a jazykově nesmírně vybavený člověk. Myslím, že si můžeme být navzájem velmi prospěšní, jak už jsem to jednou v životě zažil,“ napsal Adam na sociální síť. 

„Ve dvou se to lépe táhne... A tak jsem začal spolupracovat s JUDr. Janem Adamem, který má za sebou nejen dlouholetou a úspěšnou spolupráci s Karlem Gottem, ale i s dalšími umělci,“ svěřil se na svém Facebooku i Martin Chodúr, který má z nové spolupráce evidentně velkou radost.

Fotogalerie
7 fotografií