Neděle 23. ledna 2022
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
Oblačno, déšť se sněhem 1°C

Divoký rok 2015: 20 největších kauz českých celebrit! Nevěra, drogy, rozchody, svatby i vážné choroby

/
 • Co všechno se stalo ve světě slavných v roce 2015?
  30. prosince 2015 ● 16:38

  Rok 2015 se chýlí ke svému konci. Každý sám za sebe si může říct, jaký rok byl. Pro české slavné tváře byl zajisté rokem šťastným, zajímavým nebo pro mnohé rokem zásadním a plným změn. Podívejme se na 18 největších kauz, které se ve vodách českého šoubyznysu v roce 2015 řešily.

 • 1.

  Petr Kolář a pytlík s bílým práškem

  Leden 2015 – Zpěvák Petr Kolář se na oslavě narozenin Milana Drobného rozjel poněkud víc, než dokázal ukočírovat. Při cestě ze záchodu se zřítil ze schodů i se svou přítelkyní a co víc? V ruce pevně svíral pytlíček se záhadným bílým práškem. 

  Opilý Petr Kolář spadl ze schodů a strhl s sebou blondýnu.
  Autor: showpix.cz

 • 2.

  Kocáb a Abbasová se rozešli

  V únoru opustila Lejla Abbasová svého partnera Michaela Kocába a se synem Davidem se od něho odstěhovala. Exotická kráska a bývalý ministr za lidská práva se seznámili právě na ministerstvu. Lejla dělala Kocábovi tiskovou mluvčí.

  Michael Kocáb a Lejla Abbasová
  Autor: L. Křivan, P. Machan, M. Pátek

 • 3.

  Roman Vojtek odešel od těhotné manželky

  Březen nebyl příznivý pro manželku herce Romana Vojtka Terezu. Vojtek ji totiž opustil bez ohledu na to, že s ním byla těhotná. Proto se zhroutila a skončila na antidepresivech. K porodu však svoji manželku podpořit přišel.

  Roman Vojtek opustil těhotnou manželku před porodem druhého potomka.
  Autor: Foto Blesk - K. Kopáč, P. Machan, M. Pátek, M. Hykl, D. Kundrát, archiv Blesku

 • 4.

  Zatčení Michala Penka

  V dubnu zmizel jako pára nad hrncem zpěvák Michal Penk. Bylo po něm vyhlášeno pátrání a nakonec byl zatčen kvůli drogám. Dneska už je ale zase údajně v pořádku.

  Michal Penk
  Autor: Foto: D. Kundrát, M. Hykl, M. Pekárek

 • 5.

  Bořek Šípek oznámil, že má rakovinu

  Slavný designér skla Bořek Šípek v květnu oznámil, že se potýká se zákeřnou nemocí. Z rakoviny se léčil v Madridu. Umělec, který má syna se zpěvačkou Leonou Machálkovou, s nemocí statečně bojuje.

  ...
  Autor: Profimedia.cz

 • 6.

  Jágr a Kovandová

  V květnu také fotografové načapali Jaromíra Jágra, jak si vede do svého bytu v Praze krásnou dívku, jejíž totožnost nebyla úplně jasná. Nakonec se ale zjistilo, že šlo o missku Lucii Kovandovou. Podle té v bytě k ničemu nedošlo, Jágr jí pouze poskytl nocleh. To totiž kamarádi dělají.

  Osudný večer Lucky a Jardy
  Autor: archiv Blesk, hermina.cz

 • 7.

  Nevěra Felixe Slováčka

  Aféra nevěry Felixe Slováčka propukla v červnu. Na povrch vyšly fotografie, kde se vede za ruku se svou milenkou Lucií Gelemovou. Jeho výmluvy, že má dívku pod křídly, protože ji chce uvést do světa celebrit, mu rozhodně nezbaštila jeho manželka Dáda Patrasová. Ta podala žádost o rozvod.

  Felix s Lucií Gelemovou
  Autor: zbyněk pecák

 • 8.

  Zemřel Kája Saudek

  Po dlouhých devíti letech v kómatu zemřel slavný král českého komiksu Kája Saudek (†80). Smrt přišla jen pár týdnů po jeho kulatých narozeninách. Jeho smrt zasáhla i dvojče fotografa Jana Saudka, který prohlásil, že to je, jako by umřel sám.

  Jan Saudek se svým bratrem Kájou
  Autor: Martin Hykl, archiv

 • 9.

  Lucie Vondráčková porodila

  Zpěvačka Lucie Vondráčková porodila druhého syna. Dostal jméno Adam. Jeho starší bratr Matyáš se tedy mohl začít těšit z mladšího bráchy. Zpěvačka žije se syny a manželem hokejistou Tomášem Plekancem v Kanadě.

  Lucie s druhým synem Adámkem
  Autor: Facebook

 • 10.

  Ester Sátorová a Tomáš Berdych se vzali

  Dokonalý páreček. Tenista Tomáš Berdych si po více jak tříletém vztahu vzal modelku Ester Sátorovu. Svatba proběhla v Monaku a krásná blondýnka překvapila zejména svatebními šaty, které zvolila. Byla totiž víc nahá než oblečená. Přesto tento model patří mezi skvosty. Svatebnímu páru to v jejich den D velmi slušelo.

  Novomanželé Tomáš a Ester
  Autor: David Kundrát, Martin Hykl, Václav Baumann

 • 11.

  Filmový festival v Karlových Varech

  V červenci se konal jubilejní 50. ročník Filmového festivalu v Karlových Varech. Přijely hvězdy jako Richard Gere, Harvey Keitel nebo idol ženských srdcí Jamie Dornan, který mimo festival v Česku strávil více času. Natáčel zde totiž film.

  Jamie Dornan s ředitelem festivalu Jiřím Bartoškou
  Autor: Blesk - M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek, J. Tůma

  Richard Gere při natáčení Na plovárně s Markem Ebenem
  Autor: Blesk - Martin Hykl, David Kundrát, Pavel Machan, Marek Pátek

 • 12.

  Nevěrný Suchánek

  Srpnová nevěra u Suchánků? Michal Suchánek byl už podruhé nachytán při záletnictví s tou samou ženou. Fotografové ho vyfotili, jak odchází z domu Gabriely Pavlů, sestry přítelkyně Richarda Genzera Markéty Jiránkové. Stará láska zřejmě nerezaví.

  Herec vchází do domu, ve kterém bydlí Gabriela Pavlů.
  Autor: M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek

  Stavila se vedle v pizzerii pro dvě teplá jídla i v obchodě pro ovoce.
  Autor: M. Hykl, D. Kundrát, P. Machan, M. Pátek

 • 13.

  Vdaná Vendula Svobodová

  Pro Vendulu Svobodovou bylo září šťastným měsícem. Vdala se totiž za svého přítele Josefa Pizingera, se kterým se seznámila přes svoji kamarádku, jejíž je to syn.

  Vendula se za Josefa vdala před dvěma týdny.
  Autor: archiv Vendula Svobodová

 • 14.

  Terminátor v Praze

  Do Prahy přijel Arnold Schwarzenegger. A rozhodně tady nebyl zavřený celou dobu v hotelu. Nic takového. Měl s sebou kolo a partu přátel a přítelkyni. S nimi vyrážel po Praze na výlety na kole. A udivení Pražané se nestačili divit.

  Schwarzenegger v Praze na kole
  Autor: Foto: Marek Pátek

 • 15.

  Hrdlička opustil Lucii Borhyovou

  Sporťák Michal Hrdlička v říjnu opustil krásnou moderátorku Lucii Borhyovou, se kterou má dceru Lindu (18 měsíců). Blonďatá kráska se snažila tvářit, jako že se vlastně nic nestalo, a celou situaci ustála statečně. Mladý sporťák se uchýlil k vymetání večírků se svými kumpány.

  Stojí za rozchodem Borhyové a Hrdličky nevěra?
  Autor: Facebook

 • 16.

  Karel Gott má rakovinu

  V listopadu byl hospitalizován zpěvák Karel Gott. Přes počáteční zmatky se nakonec dostalo na světlo světa, že Mistr trpí Non-Hodgkinovým lymfomem, tedy rakovinou mízních uzlin. Karel Gott momentálně podstupuje léčbu a s nemocí bojuje jako lev.

  Eva Pilarová doporučila Karlu Gottovi léčitele Jaroslava Doubravu.
  Autor: Foto: M. Pekárek, D. Kundrát

 • 17.

  Láska ze StarDance

  Nejenom že vyhrála první místo v taneční soutěži StarDance... Maruška Doležalová vyhrála také lásku. S tanečním partnerem Markem Zelinkou se dali během nacvičování tanečních choreografií dohromady. Po skončení soutěže byli viděni, jak se vedou za ruce.

  Maruška s Markem odcházela ruku v ruce.
  Autor: D. Malík, D. Kundrát

 • 18.

  Vánoce Karla Gotta

  Karel Gott v anketě Český slavík získal svého jubilejního 40. zlatého slavíka, na přenos i přes svou nemoc dorazil a cenu si převzal. Avšak Vánoce už musel zpěvák strávit v nemocnici pod dohledem lékařů. Prošel si dalším cyklem léčby rakoviny chemoterapií. 

  Karel Gott se byl projít s rodinou po Kampě před pár dny.
  Autor: Facebook

 • 19.

  Chlapská líbačka

  Ve StarDance se zrodila nová láska a také jeden trapas. Tanečník Jitky Schneiderové Marek Dědík se po závěrečné oslavě konce soutěže neudržel na uzdě a prý po pobavení svých přátel, a protože se údajně jednalo o sázku, vášnivě políbil jiného muže. Dokonce ho při tom držel za zadek. Tímto krokem rozhodně neudělal radost své přítelkyni.

  Tanečník Marek Dědík se po finále StarDance líbal s kamarádem.
  Autor: Blesk - David Malík, David Kundrát

 • 20.

  Infarkt Marty Kubišové

  Legendární zpěvačka Marta Kubišová v roce 2015 prodělala infarkt. Na oslavě narozenin se jí udělalo zle a musela být převezena do nemocnice, kde ji naštěstí dali lékaři do pořádku. Navíc se o ni staral i její blízký přítel z divadla Ungelt Milan Hein. Nyní už se těší zase zdraví, a dokonce se vrhla na práci a návrat na prkna divadla Ungelt.

  Marta Kubišová s dcerou Kateřinou, kamarádem Milanem Heinem a jeho přítelem Martinem Šimkem
  Autor: facebook.com

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

roxana11111: Klasika,nic nového, honí se to všechno mezi sebou tak jak každý rok

(30. 12. 2015 18:57)

pavel215-evzen-02: Každého, kdo se tady jakkoliv vyjádří.

(30. 12. 2015 18:49)

roxana11111: majojo

(30. 12. 2015 18:44)

majojo: Proboha,koho tyhle vyšeptalé prostitutky a prostitutové zajímají?

(30. 12. 2015 18:24)

santikxauz: Jedna blbost vedle druhé.

(30. 12. 2015 17:44)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy