Lídr Olympiku Petr Janda si Hybnera pozval na koncert jako doprovod. Kdysi dávno to však byli rivalové, soupeři v lásce. Oba to svorně přiznávají.

To byla takzvaná Honza. Byla báječná. Krásně drzá, mluvila sprostě a něžná byla. Krásná,“ popsal baletku Janu Hybner. Moc ji miloval. Bohužel však do života baletky vstoupil jiný muž, který získal její srdce.

Už jsme plánovali všechno, když tam jednoho dne nastoupil Olympic. A bylo ryc pic bum a byl konec. Byla velká láska, která se přenesla na někoho jiného. Hádejte na koho?,“ řekl s úsměvem Hybner. Tehdy mu ale hej nebylo a dokonce se chtěl zabít.

Já jsem skončil v Bohnicích na pavilonu sebevrahů,“ přiznal se mim. Janda vše přiznává. „Já jsem s ním nějak nebojoval, nebo to dělal nějak naschvál. Prostě tam vykvetla láska, která je pěkná svině. Láska si se mnou celý život dělala, co chtěla. Život mi to dal sežrat,“ prohlásil zpěvák.

Jana se nakonec stala manželkou Petra Jandy a měla s ním dvě děti. Před více než dvěma dekádami ale zemřela. „My jsme se nedávno po mnoha letech potkali a Petr mi řekl: ‚Prosím, odpusť mi.‘ Oba jsme se rozbrečeli jako malí Jardové,“ dodal Hybner.

Byli jsme naměkko. Ona nám oběma umřela. Už je to 24 let,“ uzavřel Janda, který Hybnera nyní považuje za dobrého přítele.

Fotogalerie
7 fotografií