Alkohol bourá zábrany, to je známá věc. Něco takového se stalo v sobotu v noci i tanečníkovi Marku Dědíkovi, který předvedl divokou líbačku s mužem, nezabránilo mu v tom ani to, že má krásnou přítelkyni Terezu.

Nad ránem, pár hodin po divoké líbačce, pak měli Tereza s Markem vyříkávačku před restaurací – jen pár metrů od místa, kde se Marek prý kvůli sázce líbal s urostlým úředníkem jednoho z českých ministerstev, který je zároveň tátou malého synka.

Z fotografií bylo vidět, že debata Dědíka s pohlednou blondýnkou byla hodně vypjatá a nechyběly slzy. Dědík ji hladil po tváři, vysvětloval jako o život a utěšoval. Dívka nicméně opravdu nevypadala zrovna vesele.

„Byla to sehraná scénka pro kamarády, kteří stáli opodál. Byla to sázka. Oslavovali jsme skvělý finále,“ vysvětlil deníku Aha! tanečník.

Je však možné, že blondýnce Tereze venku vysvětloval ještě něco víc, protože spolu postávali o samotě mimo ostatní účastníky večírku dlouhé minuty. Podle všeho se mu však nepodařilo krásku rozveselit.

Fotogalerie
14 fotografií