I na konci těhotenství Jitka stále pracuje. Kromě vystupování na akcích je momentálně v porotě castingů na novou Českou Miss. „Soutěž Česká Miss mi dala příležitost jít si za svým snem. Mluvím o ní jako o odrazovém můstku. Záleží jen na každé dívce, jak svoji šanci využije, ale tato soutěž je skvělá příležitost. Jen vám všem dívkám vzkazuji: Zůstaňte své, buďte pokorné, ať vás ta sláva neskolí!“ říká Jitka, která těsně před Vánoci porodí své první miminko.

Zda to bude kluk, nebo děvčátko, ví jen ona a její manžel, bubeník Lukáš Boho. Paradoxně se poprvé viděli na finálovém večeru Miss, ale tehdy oba měli jiné partnery. Až o šest let později se jejich cesty spojily.

„Nejvíc ale děkuji andělům za to, že mám skvělou rodinu, která mne vždy podporovala, milujícího manžela, se kterým si plním sen a mohu dělat opravdovou hudbu od srdce, že mne inspiruje ke psaní a skládání, že tomu, co tvořím, opravdu věřím... Ale úplně nejkrásnější je ten dar, který nosím pod srdcem a který tu brzy bude s námi,“ napsala na svůj facebookový profil kráska.

Fotogalerie
4 fotografie

Video
délka: 01:43.76

Těhulka Jitka Boho: Porod před Vánoci! Bude v boho stylu? Marketa Reinischová, Jan Jedlička