„Nazpívala jsem hlavní píseň k filmu Vánoční Kameňák, kde jsem si i zahrála zpěvačku Moniku, do které se Pepík zamiluje. Natáčení jsem si strašně užívala, byla tam výborná atmosféra, stejně tak natáčeni klipu,“ netají své nadšení modelka. Natočení videoklipu se ujal F. A. Brabec, který točil i film.

„Kluci z Walda Gangu jsou showmani, je s nimi legrace a pan režisér František Brabec je zlatíčko. Byla to moje první větší zkušenost z natáčení a jsem z toho nadšená,“ dodala misska, která se už pomalu balí do Amazonie.

„Jsem trošku nervózní z cesty do Amazonie, proto jsem si na sebe navalila strašně moc práce, abych neměla čas přemýšlet nad vším, z čeho bych mohla mít strach a co všechno by mě tam v tom pralese mohlo chtít sežrat. Pomalu si balím krosnu a odškrtávám si ze seznamu expedičního vybavení vše, co mám, a budu shánět to, co ještě nemám. Včera jsem například byla ve světě nožů a vybírala si nůž na expedici, pak jsem to vzdala a poprosila Kubu Vágnera, aby mi nějaký vybral raději on, protože s tímto zbožím moc zkušenosti nemám, doma mám nože pouze kuchyňské,“ svěřila se Blesku Eliška.

Fotogalerie
7 fotografií