Michal Suchánek (50), Richard Genzer (48), Igor Chmela (44) a Ondřej Sokol se dodnes nesmířili se zrušením pořadu na Primě letos v březnu. „Podle mě to byl takový fenomén, že nebyl dobrý nápad přestat ho vysílat,” říká Sokol.

A je přesvědčený, že za koncem vysílání stála jakási osobní msta. „My jsme Partičku úplně původně připravovali na Nově. A tam byl tehdy šéfem programu Miloš Zahradník, který tvrdil, že je to blbost, co se nikdy nechytne. Takže jsme odešli na Primu, dvakrát jsme s tím vyhráli TýTý, no, a pak na Primu přišel Miloš Zahradník…,“ popisuje v rozhovoru pro Blesk tv MAGAZÍN.

Pánové ale nelenili a začali připravovat zbrusu novou show, tentokrát ovšem pro ČT, kterou píše a režíruje právě Sokol. Zavedené tváře doplní ještě jeho kamarád Martin Finger (45).

O kopii Partičky se ale prý nejedná. „Je to něco trochu jiného. Jde o skečovou show z hlavního nádraží, my hrajeme všechny ty postavičky, co se tam vyskytují. Ale máme už fakt dobré kostýmy, nejen nějaké paruky jako v Partičce,“ láká populární komik, herec a režisér.

Fotogalerie
9 fotografií