Zatímco deníku Blesk nebyl schopný podat žádné vysvětlení, pro manželku Renátu si připravil barvitější objasnění celé nezáviděníhodné situace.

„Dlouho se neviděli s Richardem Genzerem, a tak za ním Michal jel do bytu, kde bydlí jeho přítelkyně Markéta. Tam spolu popili, a protože Michal nejezdí autem opilý, tak tam u nich přespal a hned ráno vyšel z domu. V něm Richard čas od času pobývá a byt patří jeho přítelkyni. Já za ním stojím a věřím mu,“ svěřila Blesku Renáta verzi příběhu, kterou jí řekl její manžel.

S Gabrielou Pavlů byl však herec spojován už v minulém roce. „Když je to sestra přítelkyně mého nejlepšího kamaráda, tak by bylo divné, abych ji neznal,“ řekl tehdy Blesku. Jak důvěrně se ale znají?

Výmluva má 3 trhliny

  1. Genzerova přítelkyně Markéta Jiránková žádný byt na pražském Žižkově nevlastní.
  2. Richard Genzer byl prokazatelně od pondělí do středy večer mimo Prahu se synem Matyášem.
  3. Suchánek byt opustil v 18:00, a ne ráno, jak tvrdil manželce.

Finková potopila Suchoše

Suchánkovu výmluvu rozprášila Linda Finková (47). V žádném bytě na Žižkově Richard Genzer být nemohl. „V pondělí si vzal syna Matyáše a odjeli spolu do Měřína, spali tam dvě noci,“ řekla Blesku Geňova manželka Linda Finková, se kterou žijí odděleně.

Blesku se podařilo zjistit, že v bytě Gabriely Michal strávil celých 22 hodin. Sličná blondýnka vyběhla ven jen do nedaleké pizzerie a znovu zaběhla dovnitř se dvěma porcemi jídla. Kolik lidí tedy v bytě asi bylo?

Na záletech nebyl poprvé

Michal Suchánek se vrátil na místo činu přesně po roce a půl. V březnu 2014 byl před domem načapán a TV Barrandov tehdy přinesla spekulaci, že se s milenkou schází už půl roku. Právě na Žižkově, kde bydlí sestra přítelkyně jeho parťáka Richarda Genzera Gabriela Pavlů, byl znovu přistižen, jak vchází do jejího bytu a následně z něj odchází. Přestože fotografie jasně dokazují, že Suchánek strávil u Gabriely noc, komik zarytě mlčí.

Fotogalerie
11 fotografií