Venku dusno, že by se dalo krájet. Suchánek zajíždí oranžovým jaguarem do podzemního parkoviště pod Žižkovskou věží. Autem poutá pozornost. S batohem na zádech a kšiltovkou naraženou hluboko do čela vychází z garáží a namíří si to k jednomu z domů nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad.

Kráčí postranními uličkami. Vchod, do kterého chce vejít, přitom nehledá, zná ho velmi dobře. Nejde sem poprvé. Telefonuje a kdosi mu zevnitř přes bzučák otevírá. Ve stejném domě bydlí i blondýnka Gabriela Pavlů.

S tou byl herec a bavič spojován už v minulém roce. „Když je to sestra přítelkyně mého nejlepšího kamaráda, tak by bylo divné, abych ji neznal,“ vysvětlil tehdy známost s Pavlů Suchánek nejen veřejnosti, ale i své manželce Renátě (55), s kterou vychovávají Bereniku (18) a Jáchyma (24).

Jenže tentokrát na inkriminované adrese setrval přes noc, což dokazuje i jeho zaparkované auto v garáži. Druhý den po obědě vychází v černé krátké sukni Gabriela, zajde do vedlejší pizzerie, kde objednává dvě jídla, mezitím oběhne obchody a pospíchá zpátky domů. Suchánek vychází ven až kolem šesté hodiny. Po dvaadvaceti hodinách strávených v cizím bytě...

Video
délka: 09:09.20
Video se připravuje ...

Důvěřivá manželka Michala Suchánka: Nikdy mi nebyl nevěrný! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
15 fotografií