17. říjen 2019
Svátek slaví Hedvika, zítra Lukáš

Jágr v posteli je hitem: Vtipálci mu šoupli pod peřinu Slováčka, kluka s řetízkem i Rákosníčka

/
 • Selfie Jágrovy Katky rozpoutalo hotovou mánii.
  20. září 2015 ● 05:01

  Modelka Katka (18) si vyfotila selfie se spícím Jaromírem Jágrem (43) a snímek vzbudil poprask, obzvláště proto, že dívka později tvrdila, že s hokejistou nic neměla. Netrvalo dlouho a internetoví vtipálci na sociálních sítích vymysleli na fotku hned několik parodií.

   

 • 1.

  Zdeněk Škromach

  První obětí krutého žertíku na Facebooku se stal místopředseda Senátu a král politických selfie Zdeněk Škromach (58, ČSSD). Ten už dokázal, že se umí vyfotit téměř kdekoliv, ať už ve vlastním bazénku či v Terezíně. Proč tedy ne s Jardou Jágrem?

  Parodie fotky s Jágrem v posteli: Zdeněk Škromach

   

 • 2.

  Jakub Janda

  Vedle hokejového boha se na jedné z parodií ocitl na lůžku i lobbista Jakub Janda, na kterého nedávno prasklo, že v minulosti natočil porno pro gaye pod pseudonymem Patrik Jakl.

  Parodie fotky s Jágrem v posteli: Jakub Janda

 • 3.

  Rákosníček

  Docela nevinně se vedle Jágra tváří pohádková postavička Rákosníček. Těžko ale říct, jaký by měl ve tváři výraz slavný hokejista, kdyby se po tahu probudil vedle zeleného mužíčka s hlasem Jiřiny Bohdalové (84).

  Parodie fotky s Jágrem v posteli: Rákosníček

 • 4.

  Felix Slováček

  Další slavnou tváří na fotomontáži je muzikant Felix Slováček (72). Stejně jako Jágrovi mu život zkomplikovaly fotky, na nichž je s mladou ženou. Jenže na rozdíl od sportovce je Slováček ženatý s herečkou Dádou Patrasovou (59), která z manželovy nevěry s výtvarnicí Lucií Gelemovou (32) není zrovna moc nadšená.

  Parodie fotky s Jágrem v posteli: Felix Slováček

 • 5.

  Jiří Ovčáček

  Další selfie si s Jaromírem Jágrem udělal takéJiří Ovčáček (36), mluvčí prezidenta Miloše Zemana (70). Fotka tak možná trochu počítá s variantou, že se národem zbožňovaný hokejista také jednou stane hlavou státu.

  Parodie fotky s Jágrem v posteli: Jiří Ovčáček

 • 6.

  DJ Uwa

  Trochu jinou společnost si vedle sebe na pelesti vystavil Uwe Vanik alias DJ Uwa (44), který začínal v Jonákově Discolandu a postupem času se z něj stal jeden z nejznámějších českých dýdžejů. Místo Džegra raději lahev finské vodky. Možná bude chtít o flašce později tvrdit, že s ní nic neměl, podobně jako modelka Katka o Jágrovi.

  Parodie fotky s Jágrem v posteli: Uwe Vanik alias DJ Uwa

   

 • 7.

  Kluk s řetízkem

  Internetovým vtipálkům to nedalo, aby si znovu nerýpli do kuchařského učně Pavla, který se v pořadu Ano šéfe! přiznal Zdeňku Pohlreichovi (58) ke krádeži babiččina řetízku, jenže později si vše rozmyslel a jal se vykládat předlouhou a zmatenou pohádku, jak dal omylem "řetízek do jinýho hrníčku". Zatímco šéf Pohlreich klidně vychrupuje, kuchtík si s ním dělá selfíčko. Zřejmě přemýšlí, co, kdo, komu a kam vlastně kdy dal.

  Parodie fotky s Jágem v posteli: Zdeněk Pohlreich a kuchtík Pavel alias kluk s řetízkem

  Fotogalerie
  9 fotografií

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 15

turan: Neberiete sa veľmi vážne?

(21. 09. 2015 06:56)

nojasne: S tím národem to tak žhavý nebude. Zatím každý, s kým jsem se o tom bavil má z toho prču.

(20. 09. 2015 22:28)

nojasne: Tak to nečti, pro zasmání si pusť třeba něco od Trošky. 

(20. 09. 2015 22:26)

jajanene: Taky se ptam, kolik dalších blbečků se ještě najde

(20. 09. 2015 19:53)

pelagie: Stálé opakování " vtipu" už není vtipem, ale je to velká trapárna...jděte do p.

(20. 09. 2015 19:44)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy