Zatímco Kateřina fotografii komentovala utrápeným vzdycháním a opakováním „bez komentáře“ a později dokonce tvrdila, že s Jágrem nespala, že se s ním jenom fotila (hahaha – pozn. red.), Jágr na fotku reagoval po svém. Na svůj Facebook, který sleduje přes 600 000 členů jeho „hokejové rodiny“, vyvěsil fotku sebe na pláži. Vedle něj je photoshopem přimontovaná gorilí samička.

„A máme tu další foto z mého soukromí :)) akorát tady za tu fotku nikdo nechtěl zaplatit :)) a přitom se tak povedla. Asi nemohli zjistit, jak se dotyčná jmenuje :))) já už to taky zapomněl, jen vím, že je to cizinka. Nic, kdo neví, o co jde, jedině dobře...“ napsal Jágr k fotce a status operlil několika smajlíky.

Nechce se nám věřit, že by si Jarda nepamatoval jméno „dotyčné“, vedle níž si dle fotky lebedil v písku, proto jsme fotku podrobili důkladné analýze a už na první pohled nám bylo jasné, co je to zač. To je přece Moja!

A máme tu další foto z mého soukromí :) akorát tady za tu fotku nikdo nechtěl zaplatit :) a přitom se tak povedla. Asi...

Posted by Jaromír Jágr on 17. září 2015
Fotogalerie
5 fotografií