Čtvrtek 7. prosince 2023
Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava
Oblačno, sněžení 0°C

Ňadra dmoucí, vosí pas: 5 modelek prozradilo svůj recept na figuru snů

/
 • 5 modelek ukázalo postavu v plavkách a svěřilo se se svými tipy na udržení štíhlé linie.
  20. září 2015 ● 13:39

  Některá ohlédnutí za končícím létem stojí za to. Třeba to, jak jsme během něj nafotili pět modelek v plavkách. Které tělo se vám líbí nejvíc?

 • 1.

  Taťána Makarenko (25) - 176cm, 52 kilo

  Modelka ukrajinského původu má typicky ženskou postavu. Útlý pas, širší boky. „Před dvěma lety jsem hubla do plavek. Vynechala jsem maso a jedla jenom zeleninu a pila hodně vody. Teď už si postavu udržuji cvičením,“ prozradila.

  Taťána Makarenko
  Autor: Foto: Jan Tůma, Mária Rušínová a Petr Novotný

 • 2.

  Tereza Budková (25) - 175 cm, 52 kilo

  Česká vicemiss se netají tím, že jí zdravě. Postavu si udržuje pravidelnou relaxací a také cvičením převážně na břicho. „Já s postavou nemám problém – hlídám se! Jediné, co mi chybí, jsou prsa, ale časem snad tento problém vyřeším,“ prozradila Tereza (při focení použila výrazné vycpávky).

  Tereza Budková
  Autor: Foto: Jan Tůma, Mária Rušínová a Petr Novotný

 • 3.

  Andrea Kabická (25) - 174 cm, 57 kilo

  Úspěšná finalistka České Miss má dokonalé bříško, ale větší zadeček bez celulitidy! „Já mám rodinné dispozice – nikdy nebudu úplně vychrtlá – už jsem se s tím smířila. Nejvíce cvičím na nohy a zadek – nechtěla bych mít celulitidu. Taky hodně plavu,“ řekla nám Andrea.

  Andrea Kabická
  Autor: Foto: Jan Tůma, Mária Rušínová a Petr Novotný

 • 4.

  Nikol Švantnerová (23) - 180 cm, 60 kilo

  Úřadující Česká Miss má téměř dokonalou postavu. Úzké boky, nepříliš výrazný pas. „Dříve jsem měla problémy s váhou. Teď chodím do fitka třikrát až čtyřikrát týdně a jím pravidelně. Myslím si ale, že takovou postavu si udržím maximálně ještě dva roky. Jsem jenom člověk a ne robot,“ odtajnila Nikol.

  Úřadující Česká Miss Nikol Švantnerová
  Autor: Foto: Jan Tůma, Mária Rušínová a Petr Novotný

 • 5.

  Tereza Fajksová (27) - 180 cm, 58 kilo

  Miss Earth roku 2012 má svoji postavu vydřenou. Pohledná blondýnka dříve hrála závodně volejbal, je to vidět! „Nikdy jsem s nadváhou problém neměla, naopak v dětství jsem byla příliš hubená,“ řekla nám Tereza.

  Tereza Fajksová
  Autor: Foto: Jan Tůma, Mária Rušínová a Petr Novotný

  Fotogalerie
  8 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 6

salto: Řezivo pro kopačky, hokejky a pracháče...

(21. 09. 2015 09:35)

xcarodejka: Nikol Švantnerová je podle mne nej. I když je velmi vysoká. Já nejsem vysoká, ale jen proto se nedomnívám ,že by to měl být přímo příkaza menší postavy by neměly být diskriminované. Nosí se přeci různé oblečení, i když šít na nižší nebo plnější ženy je obtížnější. Proč si návrháři a švadleny tak nehorázně ulehčují práci? Většina žen nejsou ta pověstná "ramínka na šaty".

(20. 09. 2015 14:52)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy