20. květen 2019
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika

Záletní Felixové Slováčci a jejich milenky: Co mají společného?

/
 • V čem jsou si podobné milenky Felixe Slováčka a jeho syna Felixe?
  25. srpna 2015 ● 06:10
   

  V rodině Felixe Slováčka (72) a Dagmar Patrasové (59) je už několik měsíců pořádně dusno. Zpočátku se museli vypořádat s odchodem svého syna Felixe Slováčka ml. (31) od rodiny a přijmout mezi vlastní jeho novou snoubenku Michaelu Zemánkovou (34), nyní si milenku Lucii Gelemovou (32) přivedla i samotná hlava rodiny. V čem jsou si narušitelky rodinného klanu podobné?

 • 1.

  2015

  Rok 2015 se pro klan Slováčků stal osudným. Oběma Felixům se do života nabouraly jiné ženy. Zpěvačka Michaela Zemánková (34) se do rodiny Slováčků vecpala o několik měsíců dřív než výtvarnice Lucie Gelemová (32). Milenecký románek Felixe Slováčka mladšího a tmavovlasé Míši praskl už koncem ledna. Gelemová se začala veřejně motat kolem Felixe Slováčka staršího až v polovině června. Poprvé však spolu byli vyfoceni už loni na fotbale.

  Hudebník Slováček se synem Felixem Slováčkem mladším.
  Hudebník Slováček se synem Felixem Slováčkem mladším.
  Autor: archiv Blesku, Karel Kopáč

 • 2.

  Rozvrat rodiny

  Zatímco Zemánkové se podařilo odlákat Felixe juniora od jeho partnerky Kateřiny a téměř čtyřletého syna Felixe Antonína během pár týdnů, Gelemová se rozvodu jen tak nedočká. Každopádně i tak způsobila v domácnosti Felixe a jeho manželky Dády Patrasové pořádné dusno.

  V červnu 2012 byl Felix s partnerkou Kateřinou ještě spokojený pár.
  V červnu 2012 byl Felix s partnerkou Kateřinou ještě spokojený pár.
  Autor: abl

 • 3.

  Kariéra

  Felix Slováček starší se netají tím, že Lucii Gelemovou si vzal pod křídla hlavně proto, aby jí pomohl v nastartování její kariéry coby výtvarnice. Což se Gelemové náramně hodí do krámu. Stejně tak si mne ruce i snoubenka Felixe juniora. V její pěvecké kariéře jí mladý Slováček rozhodně pomoct dokáže.

  Felix Slováček se s mladicí vedl za ruku
  Felix Slováček se s mladicí vedl za ruku
  Autor: Pavel Machan

 • 4.

  Vzhled

  Je vidět, že jablko nepadá daleko od stromu. Pánové Slováčkovi mají podobný vkus. Lucie Gelemová s Michaelou Zemánkovou jsou přibližně stejně staré. Obě mají dlouhé tmavé vlasy a štíhlou postavu. Stejně tak mají podobný pohled, ze kterého lze vyčíst, že si jdou obě tvrdě za svým.

  Slováček junior a jeho přítelkyně Michaela Zemánková
  Slováček junior a jeho přítelkyně Michaela Zemánková
  Autor: Robert Klejch

  Fotogalerie
  12 fotografií

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 19

donpadre:  Maji toho kluci hodne spolecnyho!Oba jsou nechutni slizouni,osklivi jak hovno!A oba sukaj strasny opice a jeste jim za to platej!

(26. 08. 2015 02:57)

violahorska:  Co mají společného? Prachy. Za normálních okolností by si ani nevrzli, slizouni.

(25. 08. 2015 23:16)

majojo:  A týhle partičce má čtenář fandit? Nezlobte se, ale radši fakt žížalu Jůlii.

(25. 08. 2015 11:51)

sores:  Jako z opice nikdy nemůže být krásná labuť, tak kurevní.k s tím zahýbáním nikdy nemůže přestat!!!!! To by byl boj s větrnými mlýny předem prohraný!

(25. 08. 2015 10:16)

bum-bec-bum: Ta Gemelová na mě čumí každý ráno jak bejk. Jestli to udělá i zítra, fláknu ji jednu. Po ránu chci vidět usměvavé, pozitivní lidi a ne takovou zabejčenou nánu.

(25. 08. 2015 09:58)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy