Skutečný důvod jejich rozchodu znají jen oni dva. Každopádně opustit Kocába nebylo pro Lejlu vůbec jednoduché. Odchod od něj zvažovala velmi dlouho. „Nejsem typ člověka, který by jednal impulzivně. Bohužel jsme se dostali do bodu, kdy už to dál nešlo. A já si uvědomila, že vztah byl od začátku odsouzen k zániku. A to kvůli tomu, jak moc máme rozdílné povahy,“ svěřila se Lejla.

Od té doby čas uplynul, největší bolest přebolela a dvojice dnes spolu vychází dobře. „Jsem moc ráda, že se nám povedlo nastavit vztahy takové, jaké máme! Musím uznat, že z Michala je mnohem lepší táta po rozchodu. Vídají se s Davídkem denně a opravdu se mu věnuje. Mám pocit, že si otcovství začal skutečně užívat,“ řekla Blesku Abbasová.

Ještě na festivalu v Karlových Varech si Kocáb do své bývalky rýpl, když řekl: „Nejsem ten rodič, který chlácholí své dítě a zároveň kouká do mobilu. My si furt hrajeme a vymýšlíme různé vylomeniny.“ Rodiče malého Davídka si ale situaci vyjasnili a dnes jsou z nich prý dobří přátelé.

Video
délka: 01:57.84
720p 480p 360p 240p

Lejla Abbasová: Po odchodu od Kocába se jako táta zlepšil! David Turek, Petr Soukup

Fotogalerie
10 fotografií