Práce, která oba rivaly kdysi rozdělila, je nyní zase spojila. Jak Zdeněk Pohlreich, tak Láďa Hruška se totiž na podzim objeví na obrazovkách televize Prima, která své plány na příští měsíce představila ve čtvrtek.

Zatímco Pohlreich je se svým Ano, šéfe a Teď vaří šéf stálice a opora primácké sledovanosti, Hruška v minulosti vařil na konkurenční Nově, i když tam přišel právě z Primy. Teď ale přebere po zemřelém Přemku Podlahovi Receptář.

Pohlreicha ale mezi jeho hosty zřejmě očekávat nemůžeme. "Nevím, co by mohl učit kutily," smál se Hruška. Slavný šéfkuchař mu to ale rychle vrátil s tím, že Láďa by zase neměl co učit jeho diváky.

Na žádná ostrá slova však nedošlo a vše skončilo u špičkování. Jako správní profesionálové pak Zdeněk s Láďou zapózovali fotografům a prohodili pár slov u piva.

Hruška se dokonce svěřil, že miluje jeden z Pohlreichových receptů. "Je to kuře na medu, vařím ho hodně často," řekl a dodal, že by někdy rád vyrazil do Zdeňkovy restaurace. "Nikdo mě ale zatím nepozval," smál se. Jestli nezačne v Receptáři zase vařit, možná se pozvání dočká přímo od samotného šéfa.

Fotogalerie
5 fotografií