I přesto, že zpěvák a producent patří mezi velké odpůrce adopcí dětí homosexuálními páry, sami už mají adoptovaného jedenáctiletého syna. „Adoptovali jsme ho na dálku a často si s ním píšeme a musíme říct, že nám dělá jen radost,“ prozradil po svém koncertě na Karlštejně Pavel Vítek, který dokázal zaplnit celé nádvoří známého hradu do posledního místa.

Video
délka: 01:31.00
Video se připravuje ...

Vítek a Sidovský: Adoptovali jsme studenta, vlastní dítě nechceme! David Turek, Lukáš Červený

„Kunga je jedenáctiletý chlapec, kterému se v životě nedařilo moc dobře, tak jsme ho adoptovali na dálku. Ale mít vlastní dítě tady v Čechách bychom nechtěli. Společnost na to není připravena. Ostatní děti by mu jistě dali hodně najevo, že žije v jiné rodině, než je klasický model,“ shodli se jednomyslně Janis s Pavlem.

„Na konci roku za Kungou poletíme. Chceme vidět, jak v Indii studuje na mnicha. Má k tomu blízko, narodil se v Tibetu,“ prozradil své plány Janis. Oba partneři se nachází právě v Londýně, kam Janis svého Pavla odvezl na koncert gay ikony Bette Midler, za jeho vydařený sobotní koncert. „Jeden lístek stál 150 liber a Pavel si toto překvapení rozhodně zasloužil,“ svěřil se Sidovský.

Video
délka: 01:24.52
Video se připravuje ...

Vítek a Sidovský jsou spolu už 10 tisíc dní! Kdy se museli skrývat? David Vaníček, Petr Soukup, Daniela Pilařová