Exkluzivní snímky Berdychovy veselky, které ve čtvrtek pořídili fotoreportéři Blesku, díky sociálním sítím a galerii na blesk.cz obletěly planetu. A všichni řeší průhledné šaty novomanželky, v nichž vypadala téměř nahá.

Ať už se vám líbí, nebo ne, vězte, že pochází z dílny světoznámého módního návrháře Zuhaira Murada (44), jehož výtvory s oblibou vynášejí na červeném koberci hollywoodské hvězdy.

Konkrétně se jedná o kousek ze svatební kolekce Jaro/Léto 2015, která byla představena loni na jaře. Že nejde o hadřík za pár kaček, nepřekvapí. Libanonský krejčí si je cení až na 25 tisíc dolarů, tedy 500 až 600 tisíc korun. Oproti originálnímu návrhu sice Ester vynechala závoj, ale s tím, že by to nějak mělo srazit cenu, se počítat nedá.

„Chtěla bych být odlišná. Chtěla bych mít šaty, které budou uplé, jenom krajkové. Snažím se udržovat postavu. Abych v ten svůj velký den byla na sebe pyšná a cítila se dobře,“ prohlásila Ester před sňatkem. Zbývá dodat: Povedlo se!

Co na to lidi?

Wow! Ester je tak ohromující! Velká gratulace paní a panu Berdychovým.
Lena Lucido (Filipíny)

Ester, mohla sis vybrat jakékoliv jiné šaty a vypadala bys dobře, ale tyhle?! Natálie (Španělsko)

Krásné šaty, ale moc dlouhé! Tomáše ale stejně zajímá jen to, co je v nich. Gratuluji! Dave Kosar (USA)

Tyhle šaty jsou všechno, jen ne elegantní. Mamma Mia! Kdyby byla nahá, vyšlo by to nastejno. Ylenia Carelli (Itálie)

Hezký pár, šaty dost netradiční, ale nevěsta na to postavičku má, tak proč ne? Kamil (Česko)

Tomášovi velká gratulace! A ty nekonvenční šaty, palec nahoru! Oba působí elegantně, vypadají skvěle. Yurinano (Japonsko)

Miluju ty šaty! Kdybych měla její postavu, taky bych je chtěla. Rogelia Rafito (Španělsko)

Krásný pár, hodně štěstí. Těmi šaty to ale nevěsta zazdila, vypadá jak holka z Perlovky. Zindula (Česko)

Ester, to, co máš na sobě, nejsou svatební šaty! Ale s tvým tělem ti to promíjím. Mathilde (Francie)

Je to modelka, musí nám ukázat, jak je celá krásná. Heather Bevan (Jihoafrická republika)

Zuhair Murad: Oblékl Ester i tyto hvězdy

Herečky Jennifer Aniston, Jane Fonda, zpěvačky Jennifer Lopez, Beyoncé, Shakira a tak dále a tak dále! Výčet hvězd, které obléká módní návrhář Zuhair Murad, je nekonečný!

Ester je určitě pyšná, že se vdávala právě v šatech od toho libanonského profíka, který šije z vysoce kvalitních materiálů, zejména krajky, tylu a hedvábí.

Svůj první ateliér otevřel v roce 1995 a velmi rychle si získal respekt na mezinárodní scéně. Butiky má v Bejrútu a v Paříži, jeho šaty se ale prodávají po celém světě a velmi si je oblíbila i česká topmodelka Petra Němcová.

Fotogalerie
14 fotografií