„Jen jsem ji podpíral, protože měla vysoké podpatky,“ bránil se chabě Felix Slováček. Podle fotografií se však s mladou brunetkou Lucií Gemelovou (32) drželi za ruce a prsty měli propletené. Dáda Patrasová je zlomená. „Bolí mě to moc,“ uvedla. Proč jí manžel takto ubližuje?

Ještě nedávno přitom o své manželce mluvil, jako by se do ní zamiloval včera. „Kamarádky udělaly večírek u Dády v jejím malém bytě v Loretánské ulici. Vypil jsem a snědl úplně všechno, co tam bylo, a usnul. Když jsem se probudil, zažil jsem opilcovo ráno a vůbec nevěděl, kde jsem. Otočil jsem se doleva a uviděl tam takové zkroucené černé klubíčko, jako by tam leželo koťátko. Tak jsem to klubíčko rozbalil a v podstatě jsem od té doby z toho bytečku jedna plus nic neodešel,“ uvedl před časem hudebník v rozhovoru pro časopis Sedmička. „Dáda byla a je krásná a úžasná ženská se všemi přednostmi, o kterých vždycky hovořil Miloš Kopecký – kuchařkou v kuchyni, dámou ve společnosti a gejšou v posteli… Co víc si může člověk přát?“ dodal. 

Rozněžnil se také v odpovědi na otázku, která se týkala prvního sexu s herečkou. „Bylo to krásné. Strašně krásné… Dádě bylo strašně těžké odolat,“ uvedl. Slováček má ale podle všeho problém s odoláváním i u ostatních žen. Na jeho flirtování, osahávačky a koukání do výstřihu jiných si Patrasová už zvykla. Tentokrát tomu ale nasadil korunu.

Ohledně nevěry měl hudebník v rozhovoru pro Sedmičku jasno. „Myslím si, že tohle téma by mělo být tabu. Osobně nepátrám po tom, co kde Dáda dělá, protože si myslím, že nic takového nedělá. A bylo by správné, kdyby si i ona myslela o mně totéž. Navíc je blbost po tom pátrat,“ uvedl. „Zatím jsem se nikdy nebál o to, že bych o Dádu přišel. Možná že dělám chybu, ale opravdu jsem se o to nikdy nebál.“

Že by to byl důvod, proč se hudebník nedokáže krotit? Je ale dost možné, že chvíle, kdy by se měl začít bát, právě nastala...

Fotogalerie
11 fotografií