Náš nejznámější saxofonista zřejmě ztratil hlavu i veškerou soudnost. „Jen jsem ji podpíral, protože měla vysoké podpatky,“ vymlouval se zaskočený Slováček, když ho Blesk konfrontoval s fotkami pořízenými v Přerově, kde mu o víkendu dlouhovlasá třicátnice dělala doprovod. Na to se ale, Felixi, dámě nabízí rámě, a ne dlaň!

Lucie Gelemová (32), jak se Slováčkův nový (ehm, vlastně ne tak docela nový...) objev jmenuje, je výtvarnice. „Snažím se Lucii rozjet kariéru. Jen jí pomáhám, aby se prosadila,“ mlžil hudebník, který hrál na vernisáži její první výstavy v Přerově. Jenže saxofon si nechal doma a musel se pro něj vracet až z okraje Prahy! Co asi tak zaměstnávalo jeho mysl, že mu byl jeho drahý nástroj ukradený?

Video
Video se připravuje ...

Zprávy: Vše o Sestře Smrt. Bojí se trestu! A zálety Felixe Slováčka?! redakce Blesk TV

Patrasová si za ty roky už zvykla, že se Felix jako mlsný kocour otočí za každou sukní, která se kolem něho mihne. Že nevynechá jedinou příležitost zaflirtovat si i se starými známými ze showbyznysu. Jenže tohle vypadá jako daleko vážnější problém!

S touto vysokou tmavovláskou se Felix objevuje při nejrůznějších příležitostech už nejméně půl roku! Dokonce ji letos v lednu přivedl na oslavu sedmdesátin Milana Drobného!

Jako by mělo jít o vážnou známost! „Ne, ne, Dáda a manželství jsou pro mne svatá věc, vše ostatní je sranda,“ zatloukal dál Slováček v duchu základních pouček doktora Plzáka.

Dáda: Moc to bolí!

A co na to celé Dáda, která s Felixem prožila 35 let a má s ním dvě dospělé děti? „Bolí mě to moc,“ říká a má slzy na krajíčku. „Myslím, že je ta žena zlatokopka,“ podezírá onu Felixovu známou.

A nejen ji: „Docela by mě zajímalo, co si o tom vztahu myslí její rodiče?! Evidentně o všem vědí, holka je přitom stará jako náš syn...“ řekla Patrasová. Manželovým jednáním hodně trpí, vše si v hlavě přehrává zleva zprava a nemá daleko ke kolapsu! „Vždyť on ji vzal místo mě i na večeři s našimi přáteli!“ postěžovala si zoufale.

Fotogalerie
5 fotografií